Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

 

 

Ima još jedna zanimljivost u toj vesti:

 

 

Inače, iako nije zvanično potvrđeno, u medijima se spekuliše da je Mirković nedavno kupio TV Metropolis, koji se sada zove Moja beogradska televizija.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Zajednicka produkcija stb-Zikina sarenica povodom najgore manifestacije ikada-zajednicko vencanje.

Tomislav Nikolic upravo pozdravlja svatove...

Prethodno Zile postavlja nagradno pitanje mladozenji:"sta je mladozenji mladina majka?"Mladozenja ne uspeva iz prvog pokusaja,ali sufleri uspevaju da ga spasu...

Link to comment

Ja nađoh samo ovo:

 

 

 

IVANINA DESNA RUKA

OSIM „Beograda na vodi“, Irina ima još jedno zaduženje. Pomoćnik je glavnog i odgovornog urednika Studija B.

- Proteklih godina nisam mogla da se iskažem. Sada smo, kao kuća na čijem je čelu Ivana Vučićević, omogućili da i drugi mogu da rade svoj posao. Često nam kažu: „Imate nove ljude“. Ali, oni su već bili tu, samo nisu imali prilike da dođu do izražaja. Prethodno rukovodstvo imalo je svoje favorite, novinare koje je forsiralo. Ja sam 2005, kada sam došla na Studio B, počela da radim emisiju „53“. Ukinuta je 2009, uz obrazloženje da je moje vreme prošlo, da sam neophodna informativi. Kolege sada kažu da više ne rade pod stresom i u grču, da nema vike i tenzije. Situacija je pozitivna, a i gledanost nam je povećana - tvrdi Irina.

 

Evo je, dolazi do izražaja i izražava se odlično (8:02 - 8:15)

Link to comment

Izvinjavam se ako je ovde to neko već primetio, ali meni najtužniji momenat na STB-u od kako su ga preuzeli radikali jeste kada prekinu Velju Pavlovića sa kao najnovijim vestima, pa opale po Veranu Matiću i pronađu mu pedofilskog pretka u devetom kolenu, a onda vrate kameru na Velju koji neko vreme ne zna šta da kaže, onda ispusti "Da...", zastane još malu u zbunjenoj pozi i onda nastavi razgovor sa nekom balerinom ili dečjim piscem.

Link to comment

Ko je kriv Velji što ne sme da ode sa Studija B?! Nego hoće da mu posao bude na 5 minuta od gajbe, hoće da se posle smene na Studiju B samo spusti dole u Merkator na kupovinu. Veliki je komformista, zato se tako ponaša ...

 

Ovako, on je saučesnik u zajedničkom zločinačkom medijskom poduhvatu ...

Edited by stoka
Link to comment

Stari asovi sa Studija B su navikli na maltretman. Oni su jednostavno uvek bili veći od aktuelnih političkih bandita, pregurali su razne nevolje, pa računaju da će proći i ova bagra.

 

Na radiju, inače, i sada imamo redakciju kao iz najboljih dana - Ceca Đolović, Nada Petronijević, Ivan Lončarević, Uroš Milovanović, Vučko, Moma Rajin i starija ekipa, reemituju Žikicu, Lerija i Zair...šta ćeš više, jebote. Kao u najboljim danima.

Link to comment

Stari asovi sa Studija B su navikli na maltretman. Oni su jednostavno uvek bili veći od aktuelnih političkih bandita, pregurali su razne nevolje, pa računaju da će proći i ova bagra.

 

Na radiju, inače, i sada imamo redakciju kao iz najboljih dana - Ceca Đolović, Nada Petronijević, Ivan Lončarević, Uroš Milovanović, Vučko, Moma Rajin i starija ekipa, reemituju Žikicu, Lerija i Zair...šta ćeš više, jebote. Kao u najboljim danima.

Potpisujem. Zato i kažem da je najtužnije to što takve govnarije ubacuju u emisije Velje Pavlovića, dajte malo poštovanja prema legendama koje su vam kuću proslavile, gospodo.

Link to comment

Posle ovih termita ostaće samo pustoš, ova situacija je neuporediva sa bilo kojom prethodnom ...

 

Tačno je da je promenjen vlasnik supermarketa u prizemlju (uzeo Todorić), ali imena brendova ostaju: Merkator, odnosno Roda ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...