Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

I ja se nadam.

 

Ali, ako sam dobro razumeo debelu Ivanu V, privatizacija se smeši celoj kući.

 

Bojim se da si u pravu, privatizuje se celo radio-difuzno preduzeće, a ono pokriva i TV i radio, samo što je radio van žiže zanimanja. Sutra će u gradskoj skupštini razmatrati kako privatizovati Studio B. Naravno, i dalje ostaje aktuelan spor oko činjenice da je Studio B pretvoren u akcionarsko društvo još ranih devedesetih, u skladu sa tadašnjim propisima.

Link to comment

Gledao jutros Sanju sisu jutarnji program i primetio novu "rubriku"- novinari StB...recitujukazuju...aforizme Duška Radovića. Kadar nevera. Izdominirao 1 nesrecni mladic koji je aforizam od 10-ak reci razvlacio minut i po.  

Link to comment

Naravno da će sve u kompletu, nećemo valjda polovična rešenja sad kad je reformski zalet  <_<
 
Taman su se juče ojačali i strateškim partnerstvom sa jednom drugom jakom medijskom kućom pa će se razmenjuju!

 

Televizija Studio B i TV Hram potpisale su sporazum o saradnji, koji podrazumeva razmenu materijala i informacija.

Sporazum su u Patrijaršiji potpisali direktor TV Hram, sveštenik Stojadin Pavlović i direktor i glavni i odgovorni urednik RTV Studio B Ivana Vučićević, koja je izjavila da Studio B već dugi niz godina neguje odnose sa verskim institucijama, pre svega sa Srpskom pravoslavnom crkvom, tako da je sporazum o saradnji sa TV Hram, kako kaže, logičan nastavak.
 

sporazum31032015.jpg

 

Link to comment

Ide specijalna emisija povodom roćkiša, u stvari snimak jučerašnje svetkovine ...Smenjuju se bivši i sadašnji zaposleni ... Ivana je zaista prelepa, te oble butine ...

Edited by stoka
Link to comment

Ja sam im samo poslao cveće. Jesam li štogod propustio?

 

onaj grobljanski cvetni aranzman?

Edited by Pontijak
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sturdio B razara u "vojvođanskoj kampanji"  :lolol:

 

 

...mada u stvari  :isuse:

Jbte ovi ce da sjebu i "TV stanica Vuk i Danica" period...

Link to comment

 

Iako je bilo obećano da će se povodom pada helikoptera javnosti obratiti ministar odbrane Bratislav Gašić, na naše pitanje premijer je rekao da ministar "nema šta da kaže s tim u vezi".

Upitali smo i ministra pravde da li vidi odgovornost i interesantno da pitanje nije smetalo ni ministru, koji je strpljivo odgovarao na sva pitanja novinara, niti njegovim saradnicima, nego upravo našoj koleginici, novinarki Studija B.

 

"Dokle više ta pitanja?", upitala je ona.

pa genijalno.

Link to comment

Beograd -- Za kupovinu televizije Studio B zainteresovan je narodni poslanik SNS, predsednik Skupštine grada Zaječara i vlasnik produkcijske kuće Beoton, Saša Mirković.

 

Mirković je za "Danas" rekao da kao vlasnik Beotona o tome još razmišlja, te da sve zavisi o kojoj će prodajnoj ceni biti reč.

 

148464521655356dbe62773663394469_368x544

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...