Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Daj, bre, Pembltone, nemoj da si škrt na rečima. Ne idemo u iste kafane u koje i ti da bi znali te tračeve.

Ja nađoh samo ovo:

 

IVANINA DESNA RUKA

OSIM „Beograda na vodi“, Irina ima još jedno zaduženje. Pomoćnik je glavnog i odgovornog urednika Studija B.

- Proteklih godina nisam mogla da se iskažem. Sada smo, kao kuća na čijem je čelu Ivana Vučićević, omogućili da i drugi mogu da rade svoj posao. Često nam kažu: „Imate nove ljude“. Ali, oni su već bili tu, samo nisu imali prilike da dođu do izražaja. Prethodno rukovodstvo imalo je svoje favorite, novinare koje je forsiralo. Ja sam 2005, kada sam došla na Studio B, počela da radim emisiju „53“. Ukinuta je 2009, uz obrazloženje da je moje vreme prošlo, da sam neophodna informativi. Kolege sada kažu da više ne rade pod stresom i u grču, da nema vike i tenzije. Situacija je pozitivna, a i gledanost nam je povećana - tvrdi Irina.

Link to comment

jučerašnja poslednja 'Panorama', kod direkorke sa dupetom u prvom planu.... upadnem noćas na prvu reprizu, kakva ekipa i kakav nivo niskosti.... potpuni je neizdrž slušati ih više od 2 minuta, ali i pored svega ONA uspeva da bude ubedljivo najgora od svih genijalaca sa slike  :isuse:

 

neopisivo, i ovo đubre se reprizira i danas i sutra popodne, a ovako posle ponoći ko zna koliko još puta...

 

panorama070307032015.jpg

Link to comment

Nisam obratila pažnju.

Moj čovek je pričao o sexy plavuši, tačnije o plavuši koja se trudi da bude sexy, na pomalo groteskan način,

ali ja sam mislila da sve vreme priča o Sanji Lubardić pa mi je ova promakla.

Link to comment

 

Moj čovek je pričao o sexy plavuši, tačnije o plavuši koja se trudi da bude sexy, na pomalo groteskan način,

 

 

grozna je u svakom pogledu, klasična traktorka bez trunke stila ili dostojanstva... o očiglednim ljudskim kvalitetima da ne pričam, treba je poslušati

 

ovo ti je standarni ugao snimanja u toj emisiji - ona kao 'autor & voditelj' sedi u prvom planu sa ovde strane stola... Đuka za svojim kafanskim stolom je jedan etalon za ovu  :yucky:

 

panorama20122014.jpg

 

panorama131214.png

Link to comment

studio b treba ukinuti. ko god da je na vlasti ga koristi na najgori mogući način. prvo djitler tv, sada neutralna emisija sa gostovanjem kretena iz treće srbije, raduna i gradonacelnika NS. cepaju po pajticu i vladi u senci, pričaju o ugrozenoj cirilici i ugrozenoj Ceci u Ns, Srbiji nikad nije bilo bolje, Hrvati dolaze na Sng. A u medjuvremenu svako malo malo ide preko celog ekrana saopštenja SNSa...

Link to comment

jučerašnja poslednja 'Panorama', kod direkorke sa dupetom u prvom planu.... upadnem noćas na prvu reprizu, kakva ekipa i kakav nivo niskosti.... potpuni je neizdrž slušati ih više od 2 minuta, ali i pored svega ONA uspeva da bude ubedljivo najgora od svih genijalaca sa slike  :isuse:

 

neopisivo, i ovo đubre se reprizira i danas i sutra popodne, a ovako posle ponoći ko zna koliko još puta...

 

panorama070307032015.jpg

super je bila emisija. priča se o vojvodini i o vladi u senci ds. u studiju tri istomišljenika a bože sačuvaj da je neko iz ds pozvan.

 

ds jede ono što je izasrao. ovo je bio manir i u ds vremenu upravljanja studio b. sećam se, snežana petrović vodi neku emisiju o komunalnoj politici u vezi sa psima lutalicama. par dana pre emisije neko udruženje uputilo je vrlo opštro pismo gradu. u emisiji gostuju troje predstavnika nekih drugih udruženja, ispostaviće se lojanih udruženja, koji sa voditeljkom komentarišu kako je predmetno saopštenje strašno i kako grad vodi sjajnu politiku.

Edited by pacey defender
Link to comment

meni ovo 1 vr'

 

Građani smatraju da u ovom trenutku nije vreme za  ovakve skupove I pitaju se ko to finansira kada bi taj novac, kako navode,  mogao I bolje da se iskoristi u trenutku kada se drzava bori sa strukturnim I teškim reformama.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...