Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

neće nešto link gornjeg tjuba

ali se može naći pretragom sa ključnim rečima:  ' Željko Mitrović u emisiji "Panorama" '

 

zanimljiv bio kraj emisije kad ŽMitar zakiselio raspoloženje direktorci opaskom da bi za studio Bot najbolje bilo kad bi se privatizovao   :wicked:

 

bilo očigledno da joj se nije dopao izrečen predlog

Link to comment

Zeljko je srao i sebe prao ali ja sam pogledao samo prvu trecinu jer mi je skrenuta pozornost na simpatican rub carapa gospodze dir.Onaj gornji rub  :fantom:

 

direktorka?

 

ako ćemo iskreno, najlepša je na studiu B :wub: 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sarapa je prošlost! Naročito posle onog jeftinog prodavanja Pinku ...

 

Da se ne lažemo, Ivana je mnoooogo lepši estetski doživljaj - obla i popunjena tačno tamo gde treba, sa tom prijatnom bebećom facom. A i koga briga da li zna novinarski zanat - dovede goste, oni pričaju, postavljaju sebi pitanja i sami odgovaraju, ona je tu samo da se smeška i trepće ...

Link to comment

Orangutanko i Sajko žalili se na cenzuru i tvrdili da su žrtve medijske harange. Ispovedili se voditeljki da ne mogu da smene ombudsmana jer ima mandat na pet godina ...

 

Ovolika bahatost neće izaći na dobro ...

Link to comment

Evo ide repriza. Vulin i Đuka, čoveče...

 

Da li Ivana Vučićević gura noge u prvi plan da skrene pažnju sa nebuloza koje gosti izgovaraju?

ааа, то је ђука? никад невидела.

 

сигурно, жене и иначе гурају ноге у прве планове како би скренуле пажњу са (других) небулоза :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...