Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Sarapi titula najvećeg bednika 2014.

 

Sa televizijom Pink pregovarao sam i ranije i moja odluka da pređem u tu kuću nije doneta zbog situacije nastale na Studiju B, izjavio je Predrag Sarapa.

Na pitanje kako je premijer Vučić znao da će preći na Pink, Sarapa je rekao da nikakva tajna nije bila da je pregovarao sa Pinkom.

"To je znao ceo grad skoro, pa zašto ne bi znao i predsednik Vlade Aleksandar Vučić. Dakle, znalo se da pregovaram sa Željkom Mitrovićem, pozivan sam i ranije prethodnih godina. Nisam to krio", dodao je on.

...

"Ako to shvatate kao cenzuru, onda je to cenzura. Ne znam po čijem nalogu, ali sigurno je da niko iz vrha vlasti ih nije zvao da to traži.", ocenio je.

...

Na pitanje šta misli ko stoji iza ukidanja "Utiska nedelje" na B92, Sarapa je rekao da ne zna celu situaciju.

"Ne mogu da pričam u tuđe ime", dodao je on.

Link to comment

Pera L je posebna vrsta zaostalog tinejdzerskog kvazi buntovnika. Mnogo je "Druga Srbija" izgubila imajuci ovakvog lika u svojim redovima...

Sto napadate Sarapu, mozda zadrzi kriticki um bez obzira na Pinkovu pro SNS politiku. :)

Link to comment

sarapa (malo "s" jer me mrzi da tražim dugme za velika slova) će ruši vladajući političko-medijski sistem iznutra ...

 

toni šljam montano je posle 6 oktobra pijačarsko ubeđivačkim tonom baš to pričao o svojoj intimnoj vezi sa julom kao jbg nije moglo drukčije nego da se ja uvalim u fotelju pa onda odande dok zlikovci ič ne slute  :fantom:​ 

Edited by Hella
Link to comment

toni šljam montano je posle 6 oktobra pijačarsko ubeđivačkim tonom baš to pričao o svojoj intimnoj vezi sa julom kao jbg nije moglo drukčije nego da se ja uvalim u fotelju pa onda odande dok zlikovci ič ne slute :fantom:

Hahaha :) A malo kasnije taj isti Toni pada na testovima za Velikog brata. Urnebesno. :)

Link to comment

upravo slušam i vidim izvesnu lepojku koja nema odgovarajuću dikciju, ali zato ne ume ni da nauči napamet makar prvu rečenicu pre nego što krene video prilog.

 

"studenti koji osam meseca drže u blokadi..."

 

jbg baš

Edited by Malvo
Link to comment
  • 2 weeks later...

Šta je "preskupo"? Misliš Studio B kao celina?

Meni je radio super.

Televizija je druga priča.

 

Ne znam ko sastavlja ranojutarnje radijske plejliste između 5 i pola sedam (Falstaf?), ali tada umeju da se čuju starovremenski biseri koje ne čujem ni u jednom drugom terminu. Sem toga, subotom na početku "Jutarnje razglednice" obično raspale i odličan rokenrol iz šezdesetih i sedamdesetih koji se sada takođe retko čuje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...