Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Direktorica sad tvrdi da je privatizacija neohodna, jer samo to spasava studio b. A gde su sad oni silni spotovi "ne damo studio b"

I ladno su ukrali ABC-jevu sedmicu u logu za Vesti u 7, kakav kriminal

Link to comment

Cuo sam od jednog novinara stb da, navodno, niko nije poslao pismo o namerama agenciji za privatizaciju...

 

Послато са GT-P6200 користећи Тапаток 2

Link to comment

I ladno su ukrali ABC-jevu sedmicu u logu za Vesti u 7, kakav kriminal

 

Cela špica im je jadna.

Globus, kurcipalci, templejt kao da su neki sienen...ona prošla je bar bila primerenija gradskoj televiziji.

Link to comment

Nije imala puno lepih reči za 'bivše' rukovodstvo, kaže potpuno su zapustili firmu i nisu tržišno razmišljali i nisu 10 godina ulagali u opremu i tako to... Ona je morala uz pomoć prijatelja da sve obnovi da bude lepo kao kod njih na Pinku.... (to je otpilike bilo u prvih 5-7 minuta koliko sam izdržao :) )

Link to comment

Pravi novinari se prepozaju i podržavaju!

 

 

Naravno da je profesionalizam iznad i ispred svega!

Prave veličine i treba da se ispomažu i razmenjuju bogata iskustva!

 

Mali ekran

Subota, 27.septembar u 16.10,

repriza nedelja 14.35

U ovom izdanju emisije "Mali ekran"saznaćete sve o novinama u jutarnjem programu, a predstavićemo vam i neke nove emisije Studija B. O razlici u radu u državnom i privatnom mediju za emisiju "Mali ekran" govori urednik i voditelj Nacionalnog dnevnika (TV Pink) Aleksandra Ivanović.

Autor i voditelj Ivona Fuštić

 

 

Aleksandra-5.jpg

 

Edited by akibono
Link to comment

Naravno da je profesionalizam iznad i ispred svega!

Prave veličine i treba da se ispomažu i razmenjuju bogata iskustva!

 

 

 

Aleksandra-5.jpg

 

 

Imao Batic ukusa a?

Link to comment

Bila 'direktorka' jutros na Pinku, kod ono dvoje na balkonu sa pogledom na Navodni Beograd, da prelistava štampu....    :fantom:

 

stalno ti napredni novinari gostuju jedni kod drugih, ona kod njih na pinku, onaj iz telegrafa na studiju b, vrte se u krug

 

a odakle ona plavojka sad izašla u prvi plan - napredni kadar ili ja tebi, ti meni princip?

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...