Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

ma kakvi antiprotivno, odavno je ona prešla na dark pravoslavlje sajd, ima i neki blog o tome

 

Je l' to ovo, renne? Btw, šta Jelena dođe Sneži (Petrović)?

Link to comment

Je l' to ovo, renne? 

 

kakav je ovo neuspeo i tužan eksperiment....

 

meni je ona uvek bila tipski primer srpskobeogradske malograđanštine....

nije ni čudo da je brzo avanzovala u novom režimu, sad ima dovoljno mesta za svoje salonsko kvazi srbovanje-pravoslavovanje  -_-

 

kvarcovana je bila ozbiljnija voditeljka-urednica  :fantom:

Link to comment

novi vic

nastavnici fizičkog dobijaju licencu da decu uče šah, kako bi bili uspešniji u budućem životu i radu.

 

Neki lik iz Opštine Voždovac, priča o šahu, kaže Fišer i Kasparov igrali onomad na Svetom Stefanu, hahaha

kažem Kasparov, mislim Spaski!

Edited by El Guapo
Link to comment

Draza...

Arapin problem

 

Arapin problem
Kako je koalicija SNS-SPS-DSS u Beogradu simpatični skup antipatičnih bezveznjakovića, svi su se prijatno iznenadili kada je za v.d. direktora i glavnog urednika gradske televizije hatišerifom postavljena poznata novinarka i istinski simbol Studija B - Ivana Vučićević.

- Je l’ to ona crnka u kratkoj suknji?

- Ma jok more, šta lupetaš! Ti se, bre, uopšte ne razumeš u novinarstvo! To je ona plava u kratkoj suknji, gotovo da nije bilo čoveka koji nije znao ko je ona plava u kratkoj suknji. Jedino nisu znali kako se tačno zove, al’ to nema veze, bitno je da se ne zove Ivana J. Vučićević.

- A ko je onda ona crnka u kratkoj suknji?

- E to ti je, sinko, Ljubinka - sećali su setno neke Ljubinke koja je pre tri godine direktno iz Jutarnjeg programa Studija B prešla na Pink da vodi Zvezde Granda. Pa su aktuelni gradski oci, zbog opravdanog odsustva Ljubinke, od svih legendi Studija B za v.d. direktora & glodura postavili njenu koleginicu iz Jutarnjeg programa - Onu Plavu.

I pošto je Ona Plava iz vizure nesuđene doživotne voditeljke jutarnjeg programa čvrsto ubeđena da je Studio B televizija koja se bavi isključivo biblijskim temama - vodovodom u Ripnju, kanalizacijom u Zucama i septičkim jamama u Pinosavi, te emisijama gde se ćaska o prolaznosti života dok gost zajedno sa gledaocima ne kolabira – ukinula je sve političke emisije, osim onih u kojima gostuje Siniša Mali. Jerbo je Mali vanstranačka ličnost, pa te emisije, sama reč kaže - i nisu političke. Kako svaki mali ima i domalog, na Studiju B će ubuduće da gostuju i ostale vanstranačke ličnosti do Malog.

Ona Plava, jelte, nije imala pojma da TV Studio B baštini tradiciju jednog „Utiska nedelje“, da je „rahmetli“ Timofejev baš tu vodio legendarnu „Od trača do istine“, nikad nije čula za „Intervju gledalaca“, nema pojma ko je Marko Janković, ubeđena je da se Studio B 9. marta 1991. bavio izmenom režima saobraćaja u centru grada, a 5. oktobra – povećanom koncentracijom štetnih materija u vazduhu.

Tako da nova programska šema Studija B izgleda kao da je nastala u stručnim konsultacijama posle lagane šetnje Ulicom gospodara Vučića.

- Halo, Aco, Ivana ovde. Kako ste?

- Izvinite, ja sam u Kini, slabo vas čujem. Ko zove?

- Ivana Vučićević, vršilac dužnosti direktora i glavnog urednika Studija B!

- Aaaa, znam, ona plava! Kažite, samo brzo, u romingu sam!

- Vidite, evo, pravim novu programsku šemu, pa sam htela da vas obradujem - ima da ukinem onaj „Sarapin problem“!

- Arapin? Koji Arapin!? Kakav Arapin problem!? Nemojte sad da nam pravite probleme s Arapima, jeste li vi normalni...

- Ne, ne, niste dobro čuli – „Sarapin problem“ ću da ukinem! To je ona emisija gde kažu da ste vi jedan autokrata...

- To kažu! Da, da, apsolutno! Svi koji misle da sam ja autokrata i da su Arapi problem treba da se ukinu! Svaka čast!

- I ne samo to! Uvodim svakog utorka emisiju „Beograd na vodi“! Tu će da nam gostuju svi Arapi sem Sarape!

- Odlično! Ali sad sam u Kini, znate! Upravo sedim s desne strane kineskog premijera. Zovite me kad se vratim. Kako ono beše rekoste da se zovete?

- Ivana, v.d. direktora i glavnog urednika...

- Aaaa, znam, ona plava. Čujemo se!

I tako je, izgleda, to bilo. Studio B sad ima emisije „Beograde, dobro jutro“, „Beograde, dobar dan“ i „Beograde, dobro veče“. Istina, još samo fali „Beograde, laku noć“ pa da nova programska šema bude kompletirana.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...