Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Moćno saopštenje 'uređivačkog kolegijuma studija B', onaj Sarapa divljak i miljenik bivšeg režima, fala bogu da su mu stali na rep -  :lolol:
 
...ali je zato ova nova šema razbiva, biće i emisija "BEOGRAD NA VODI", a direktorka će lično da se bavi politikom u svojoj  :naughty:

 

 

Jesen na Studiju B

Nova programska šema, nove emisije, i one koje su u godinama iza nas postale kultne. Gledaoce od ponedeljka 15. septembra očekujemo u novom, modernom studiju.
Dan počinjemo najdužim jutarnjim programom koji radnim danima traje od 7 do 12. Jutro smo produžili i vikendom, pa sada traje od 7 do 11 sati. Vesti su na sat vremena, a druga emisija koja radnim danima informiše stanovnike prestonice je "Beograde, dobar dan". Ponovo uvodimo emisiju “Beograde, dobro veče”.
Emisija koja će se baviti političkim temama – "Panorama" kreće u oktobru, a uređivaće je i voditi Ivana Vučićević.
Pratimo i projekat "Beograd na vodi", u istoimenoj emisiji koju uređuje i vodi Irina Veljković.
Emisija "Beograd, zdrav grad", autora Jelene Petrović dobija novi termin ponedeljkom od 21 do 22 sata, a sa Ivon Jafali gledaoci će se družiti petkom, takođe u večernjem terminu. Jugoslav Pantelić vraća se u svoj najomiljeniji segment televizije i vodi emisiju posvećenu evropskom i svetskom filmu. Tu su i omiljene emisije Beograđana "Agape" i "Moj Beograd", "Duhovnici" i "Nivo 23".
U oktobru startuje i emisija “Kolaž”, jedna vrsta nedeljnog popodneva, koju će voditi Danijela Mladenović, a prikaz svega što Studio B nudi gledaocima biće prikazano u emisiji “Mali ekran”, koju priprema Ivona Fuštić.
Pošto Beograđani zaslužuju samo najbolje, Vaš Studio B emitovaće nove kvalitetne serije i filmove, koji se potpuno uklapaju u našu novu šemu.

 

studioB2014.jpg

 

 

 

 

Link to comment

Moraće da promene bravu na vratima da ih psihopata Sarapa dalje ne uznemirava ...

 

A ono što je zajedničko ispraznim programskim šemama TV studija B i radija B92 jeste besomučno produžavanje jutarnjeg programa. Kad ne znaš čime da popuniš program, rokaj jutarnji i do podneva, ako treba ...

Link to comment

Moćno saopštenje 'uređivačkog kolegijuma studija B', onaj Sarapa divljak i miljenik bivšeg režima, fala bogu da su mu stali na rep - :lolol:

 

...ali je zato ova nova šema razbiva, biće i emisija "BEOGRAD NA VODI", a direktorka će lično da se bavi politikom u svojoj :naughty:

 

 

 

 

 

 

 

Dobro je, nisu dirali "Agape" ...

Link to comment

Moćno saopštenje 'uređivačkog kolegijuma studija B', onaj Sarapa divljak i miljenik bivšeg režima, fala bogu da su mu stali na rep -  :lolol:

 

...ali je zato ova nova šema razbiva, biće i emisija "BEOGRAD NA VODI", a direktorka će lično da se bavi politikom u svojoj  :naughty:

 

 

 

 

 

 

 

 "uređivački kolegijum Stubija B"  :lolol:  :lolol:  :lolol:

valjda treba reći PR služba SNS-a

Link to comment

 

ODGOVOR NA SAOPSTENJE KOLEGIJUMA STB

U toku je potpuna zloupotreba programa STB jer se neprestano čita suludo saopštenje u kom se Kolegijum obračunava sa neprijateljima. 

Demantujem ovom prilikom da sam imao bilo kakav povlašćeni status i dve emisije koje sam radio dobio sam upravo što sam nosio rejting cele kuće. Sve sam to radio za istu plati. 

Sulude tvrdnje o nekom favorizovanju Đilasa su toliko glupe da se mogu demantovati činjenicom da mi on nikada nije gostovao. To smatram svojim propustom. 

O ostalim bljuvotinama koje se pojavljuju u saopštenju neću ni da govorim. 

Pominju saopstenje NUNS - a koje nisu ni objavili. 

Totalna privatizacija javnog servis

Link to comment

Sećamo se upada specijalaca u prostorije Studija B i B92 (to beše u proleće 2000. godine?) kada su jutarnji počeli da vode opskurni likovi nemanja đorđević (radio B92) i oliver nikolić (studio B) ...

 

Kako sve ovo počinje neodoljivo da podseća na ta vremena ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...