Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

NIje navodno, nego jeste ukinuta, zbog "male gledanosti". Zato gospođa direktorica sebi nabacila autorsku emisiju, to će biti pak extremno gledano

pas mater

A Ljubica je na radiju, da

Nisam bila 100% sigurna u info, hence navodno.

Nova glodurka je toliko ogavna, gadno mi i ovo malo da kuckam o njoj. Ljudsko dno.

Link to comment

 

 

IVANA VUČIĆEVIĆ

v.d. direktora, glavni i odgovorni urednik JRDP Studio B 

Ona Ivana je v.d. urednik Studia B!!

 

ooooo Srbijo međ` šljivama!!

Link to comment

Oglasio se i Sarapa povodom skidanja emisijeČ
 

Autor emisije Predrag Sarapa kaže za "Blic" da je o skidanju s programa saznao iz novina.
 
- Niko me do danas nije poznao telefonom niti mi usmeno objasnio zašto se moja emisija ukida. Lično smatram da su u pitanju tri stvari: zloba, zavist i politička ambicija direktorke da se nekome dodvori - kaže Sarapa.


A direktorka je sokirana:
 

- Šokirana sam prenaglašenom i neosnovanom reakcijom kolege Predraga Sarape i nemam namere da učestvujem u lečenju povrede, bilo čije sujete. U svakom slučaju ko gubi, ima pravo da se ljuti.

 

 

Izvor: Blic

Edited by Nesh
Link to comment

Kako gde? Pa u pekare, perionice i sl. Da su neki novinari gledanost bi bila veća.

 

 

 

NUNS:Što je ukinut Sarapin problem?

 

 

V.d. direktorka Studija B Ivana Vučićević najavila je da od ponedeljka neće biti emitovane emisije "U centru" Đorđa Mićića, "Sarapin problem" Predraga Sarape zbog slabog rejtinga i da će se Mićić i Sarapa posvetiti radu u informativnom programu. Neće više biti ni emisije "Od A do Š" autorke Danijele Šegan koja je prešla na RTV B92.

Link to comment

Dana Šegan nije gajila lažnu nadu, pa je otišla pre javnog poniženja kroz koja sad prolaze Sarapa i Mićić ...

 

Znači, umesto Zakona o informisanju iz 90-ih, ubistava novinara i drakonskih kazni za neposlušne medije, sad je na snazi jedan krajnje fensi način gušenja slobode novinarske misli koji se zove - slab rejting ... Kad ti se ne sviđa neka emisija, dovedeš njenog urednika, pozoveš se na neko istraživanje čije rezultate niko ne zna, i kažeš mu da se emisija skida zbog slabog rejtinga ...

Link to comment

Dana Šegan nije gajila lažnu nadu, pa je otišla pre javnog poniženja kroz koja sad prolaze Sarapa i Mićić ...

 

Znači, umesto Zakona o informisanju iz 90-ih, ubistava novinara i drakonskih kazni za neposlušne medije, sad je na snazi jedan krajnje fensi način gušenja slobode novinarske misli koji se zove - slab rejting ... Kad ti se ne sviđa neka emisija, dovedeš njenog urednika, pozoveš se na neko istraživanje čije rezultate niko ne zna, i kažeš mu da se emisija skida zbog slabog rejtinga ...

 

Sigurno su se ozbiljno pomučili da napakuju slab rejting Studiu B.

Link to comment

Ona Ivana je v.d. urednik Studia B!!

 

ooooo Srbijo međ` šljivama!!

se sećaš iz škole, lebtejebo!?

fuj, odričem se studija preko novina, ni u temperaturu vazduha neću više gvirnem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...