Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

ne razumem sta ocekujete od televizije ciji je vlasnik grad beograd. naravno da ce da bude u sluzbi trenutne gradske vlasti.

ti se šališ, jer™ da?

 

naravno da ne treba da očekujemo da televizija u vlasništvu grada bude u službi gradske vlasti. ne plaćamo je za to. nije joj poveren mandat da bude u službi trenutne gradske vlasti. 

 

edit: sad vidim da si kasnije napisala nešto drugačije.

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vladimir Đoković, voditelj vesti, je isti Tony Abbott, premijer Australije. Ne znam da li to može da se provali na fotografijama sa neta, ali kada vodi vesti, ima slično držanje tela a izraz i crte lica su iznenađujuće podudarni.

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 weeks later...

naravno da je sve to jedna firma i svima je samo jedan glavni urednik.... bar po načinu kako su potpisani na sajtu :)

potonuće privatizovaće se svi zajedno!

 

http://www.studiob.rs/ljudi.php - obratiti pažnju kome su sva slova u imenu i prezimenu VELIKA  :lolol:

 

pre nekoliko dana me uhvatila ambrozija, pa sam i pored leka jedan ceo dan morao da ležećki odmirujem tako da sam ubijajući vreme imao tu 'čast' da uhvatim čak dva razgovora sa dotičnom VD direktorkom na dva različita TV kanala... retko gadna osoba i pored onolikih širokih osmeha, neka bolesna ambicija i napadna neskromnost joj izbija iz skoro svake rečenice (u oba ta intervjua).....

a ko je imao sumnju može da odahne, imaće VD direktorka i svoju 'autorsku' emisiju u udarnom terminu u novoj šemi.... 

 

ja nju vidim uskoro kao direktorku RTSa, samo nebo joj je granica  :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Polnoćka™ se ne emituje već desetak dana, a još samo da jave i webmasteru da ažurira raspored radio programa.  

 

Ne znam za emisijie tokom dana, ali Polnoćka™ RSE se vratila u uobičajenom terminu.

Link to comment

Navodno, ukinuta Sarapina emisija i Micicev ' U centru'.

Na B92 Gojgicku sklonili na radio.

 

:zenaspageteparadajzsosimalomesaunjemu:

NIje navodno, nego jeste ukinuta, zbog "male gledanosti". Zato gospođa direktorica sebi nabacila autorsku emisiju, to će biti pak extremno gledano

pas mater

A Ljubica je na radiju, da

Link to comment

Redizajn studija jutarnjeg i dnevnog programa je fantastičan, naročito ovako ukomponovan sa unapred najavljenom 'komercijalizacijom' programa - pa sad sede za onim ogromnim news-deskom najčešće zatrpani kojekakvim praškovima, preparatima, sapunima, plakatima, bilbordima...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...