Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

sarapa sinoc nije vodio ni zabavni vecernji program koji inace vodi utorkom.

:lolol:

nisam ni znao da ovo postoji. na šta liči i da li ga ima po jutjubu?

Link to comment

Bio mali gradonačelnik u studiju B pre par dana i pominjao neku potrebu promene koncepcije programa. Ovo su izgleda prvi rezultati te promene ...

aaaaa, zato se on juce onako raspistoljio na tviteru i oplep po covari.

 

btw, da li se onaj ispinjeni novinar sto vodi sportski deo dnevnika drogira ? juce izgledao tako.

 

(ne aleksandar simic, vec onaj drugi)

Link to comment

:lolol:

nisam ni znao da ovo postoji. na šta liči i da li ga ima po jutjubu?

 

evo ima.

emisija se zove beograde, dobro vece, na sajtu nema sarape, zamenjen je aleksandrom simicem. stvarno je zglajzo.

nisam ga nikad gledala, al sad kad ga nema, cini mi se da mi nedostaje. :(

Link to comment

Bio mali gradonačelnik u studiju B pre par dana i pominjao neku potrebu promene koncepcije programa. Ovo su izgleda prvi rezultati te promene ...

 

 

Sanjica u prvim borbenim redovima...

Link to comment

Baš vala, isto sam pomislio da su sve tri plavuše pomalo pišnule što su bile u prisustvu Malog šejka od Srbie... 

Sinoć kad sam prvi put pogledao snimak krenula mi povraćka od tog iskrenog oduševljenja na njihovim ozarenim licima  :thumbdown:

 

Do jeseni će da sve najure koji im nisu po meri buduće 'moderne hip gracke TV', i da napune StudioB sa buljukom plavuša.....ima i Nešu 'atletičara' da škartiraju 100% :(

Link to comment

da li može biti gore nego što je bio studio đ?

ja sam mislio da ne moze biti gore od onoga sto je честити СеПеО svojevremeno napravio od te firme. Onda me je DS demantovao, te se nicemu necu zacuditi od ovih.

Link to comment

Moram da priznam, rizikujući da budem neobjektivan, da priču o zvonku, vučku i gagi na studiju be ništa nije  dostiglo. A ne kažem da je studio b u vreme dsa bio zlato.

Link to comment

Jedno vreme je bio polupristojan, pre 4-5 godina je krenuo da se pretvara u ode zadovoljnih građana Đilasu, u stilu RTS devedesetih.

Link to comment

rekao bih da je bio uglavnom smeće koje je služilo gradskoj upravi za promociju, uz koji polupristojni periodod 2000.?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

naročito od 5. oktobra, do izbora 24. decembra, kada je marko janković vodio sve emisije... mada, istina da je i u vreme dragišinog vakta bila fantazija televizije 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...