Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Ima i onu sto je radila na Studiju B, Pinku, itd. Sad je valjda odbornica SNS-a.

 

 

Setih se imena: Tanja Vidojevic

Edited by ficfiric
Link to comment

Ima i onu sto je radila na Studiju B, Pinku, itd. Sad je valjda odbornica SNS-a.

 

 

Setih se imena: Tanja Vidojevic

Ta je figurirala i za PTC!Ako bju stave znači da će ludnica biti.Mislim da će po izboru "pravog" prvog čoveka moći da se nasluti hoće li država da digne ruke od STB.

 

Послато тетејцем

Link to comment

gledao sam malopre veljinu emiju, duhovnici ako se ne varam, gde je gost bio arhitekta pedja ristic, snimano u manastiru kaona. propustio sam veci deo derbija zbog emisije. uzivao sam u  svakoj sekundi, mislim da jedino studio b jos uvek ima program zbog koji bi palio televizor. nadam se da nece da se ponaprednjaci.

Link to comment

Jel zna neko da li je urednica "Velike Srbije" Elena Božić-Talijan ostala verna originalnim ili je i ona prišla recikliranim radikalima? I ona bi mogla da bude dobro rešenje, kao i "Vučićev Šaper" Goran Veselinović i Vukov brat Marko Fatić (trenutno u Tominom kabinetu) ...

 

Elem, Alek se sad verovatno oseća kao Skolari, toliko sjajnih rešenja ...

Edited by stoka
Link to comment

jel se prica nesto, jel ova ivana trajno resenje ili privremeno (dok vucina ne ugura kojadina :isuse: )

 

Ali njen nadimak na STB: Lepa Brena.

Link to comment

Ali njen nadimak na STB: Lepa Brena.

Nje se sećam sa YU Info kanala bila u ekipi koju je onaj hohštapler Stajkovac doveo.Bila dobra riba.Sad se malo "opustila" posle dece.

 

Послато тетејцем

Link to comment

Nje se sećam sa YU Info kanala bila u ekipi koju je onaj hohštapler Stajkovac doveo.Bila dobra riba.Sad se malo "opustila" posle dece.

 

Послато тетејцем

 

BTW, šta je sa Borisom-Bokijem Stajkovcem? Jel još uvek vlasnik kompanije "MediaMax"? Jel je na slobodi ili je u bajboku? 

Link to comment

na slobodi od 2011. i i dalje je vlasnik pomenutog preduzeća (veliki broj bilborda po begeu; časopisi yachting &sailing, best shop, the man...)

Link to comment

Bio mali gradonačelnik u studiju B pre par dana i pominjao neku potrebu promene koncepcije programa. Ovo su izgleda prvi rezultati te promene ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...