Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Meni nova menadžerka deluje kao neko ko će uspešno i bezbelno prevesti Stsudio B sa budžeta na tržište. Ne znam samoda liće se ponovo javiti staaaaaaar vlasnici Studija B.i

Link to comment

pre dva ili tri dana timofejev je sa dobro raspoloženima malim i vesićem pričao o uređenju budućeg  platoa đoke vještice. meni to govori nešto o njima. mada, nije da nisam znao.

Edited by Malkmus
Link to comment

Timi se baš ponadao, mislio je, evo, dobar je sa malijem i vesom, poštedeće ga ... Kad ono - PRC!

 

A bila je dobra ona njegova emisija "od trača do istine" u kojoj mu je oko izvlačenja dobitnika neke besmislene nagradne igre pomagao - nemanja đorđević ...

Link to comment

Timi se baš ponadao, mislio je, evo, dobar je sa malijem i vesom, poštedeće ga ... Kad ono - PRC!

 

A bila je dobra ona njegova emisija "od trača do istine" u kojoj mu je oko izvlačenja dobitnika neke besmislene nagradne igre pomagao - nemanja đorđević ...

Netačno. To je bio Raka.

A Nemanja Đ jeste radio u studiju B, bio je zadužen za hipodrom.

Link to comment

Netačno. To je bio Raka.

A Nemanja Đ jeste radio u studiju B, bio je zadužen za hipodrom.

Ma, dobro se sećam jedne emisije, nije valjda na poslu bio taj tvoj Raka, pa u kadar ušetalo neko kratko, patološki debelo biće. Posle se ispostavilo to bio Nemanja koji je 2000. godine glumio komesarsku upravu na B92 ...

Link to comment

Nivo23, samo to da ne diraju i ja ću biti zadovoljna.

Moj čovek voli dan početii uz Sanjicu Lubardić i njeno očijukanje sa jednim od gradskih reportera.

Link to comment

moram da priznam, Timofejev je imao stila kada je dao izjavu povodom ostavke, bez ikakve kuknjave, hvatanja zaleta za ulogu zrtve rezima i slicno + sto ga nije bilo sramota da kaze najocigledniji fakt koji vazi za sve u ovoj drzavi: ljude politika dovede na neko mesto i politika ih skloni sa tog mesta.

Edited by Pontijak
Link to comment

Nivo23, samo to da ne diraju i ja ću biti zadovoljna.

 

 

ne podnosim nivo 23, neka ide, radujem se. samo da mi ne diraju duhovnike   :fantom:

Link to comment

Samo da ne diraju "Agape" i beskrajne meditacije Gajšeka i Jerotića ...

i samo da prestanu da puštaju onaj džingl sa đuletom vna goom

Link to comment

Ova sto je slatka Hamletu je koliko cujem , zajebani karijerista.Pokusala da postane precednik sindikata, ali izgubila od mog kolege fuck yeah!Posle fijaska vristala da ce svima da se osveti.Evo prilike!Na ti selerbiti hamlete!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...