Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

sva četvorica su bili pijani

Pa dobro to je 1 norma kad je u pitanju Sarapa!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment
  • 1 month later...

Smenjen Aleksandar Timofejev
Novosti online | 28. maj 2014. 12:21 | Komentara: 0

Dugogodišnji direktor i glavni urednik Radio difuznog preduzeća “Studio B”, Aleksandar Timofejev, smenjen je na današnjoj sednici Nadzornog odbora ovog javnog preduzeća

 
 
 
aleksandar-timofejev-%282%29_620x0.jpg

Dugogodišnji direktor i glavni urednik Radio difuznog preduzeća “Studio B”, Aleksandar Timofejev, smenjen je na današnjoj sednici Nadzornog odbora ovog javnog preduzeća, prenosi smedia.rs.

 

U odluci koju je potpisao predsednik Nadzornog odbora, prof. dr Milivoje Pavlović, i koja je već dostavljena osnivaču, stoji da se ona temelji na analizi rezultata dosadašnjeg rada direktora Timofejeva i potrebi da se, u složenim društvenim i ekonomskim okolnostima, novim kadrovskim rešenjima dinamizuju aktivnosti Javnog preduzeća i dodatno unapređuju poslovni, medijski i profesionalni standardi u obavljanju funkcije javnog radiotelevizijskog servisa glavnog grada.

Za vršioca dužnosti predložena je Ivana Vučićević, dugogodišnji novinar “Studija B”.

Link to comment

 

Smenjen Aleksandar Timofejev

Za vršioca dužnosti predložena je Ivana Vučićević, dugogodišnji novinar “Studija B”.

 

kažu da se novinarski zanat najbolje ispeče u jutarnjem programu

Link to comment

Ona je rasimova. Fina je jako žena ovako u komunikaciji

 

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kako su ga izradili - nemam nikakve informacije, ali se koliko do juče intenzivno pojavljivao u progamu da najavljuje ove sad akcije skupljanja para kroz neke aukcije, pa još u saradnji sa Novostima....

Deluje mi da je imao tretman izbeglica iz Slavije kojima su pred spavanje rekli "ujutru u barake u Krnjaču"... naravno možda i grešim pa je Timofejev samo dobar glumac u stresnim situacijama :)

 

Definitivno sledi 'banalizacija' Studija B, bar televizije - napraviće najbukvalni "servis grada", Mali i Vesić od jutra do sutra, ima da budu samo tri emisije u toku dana, plavojke će krenuti sa Jutarnjim Programom, posle njega Dnevni Progam, a na kraju Večernji Program... nema više lajanje na zvezde posle 20h.

 

Naravno usput će Saša 'asasain' Mirković da reguliše one nepodobne zakone i pripremi stvari za 'tržišnu utakmicu'!

Link to comment

plus pravoslavlje kao u najboljim danima dok je cestiti sepeo vladao gradom - setite se samo programa za vreme tri dana zalosti

Link to comment

Definitivno sledi 'banalizacija' Studija B, bar televizije - napraviće najbukvalni "servis grada", Mali i Vesić od jutra do sutra, ima da budu samo tri emisije u toku dana, plavojke će krenuti sa Jutarnjim Programom, posle njega Dnevni Progam, a na kraju Večernji Program... nema više lajanje na zvezde posle 20h.

 

a zar je do sada bilo drugačije ? salve pohvala na račun gradske vlasti garnirane sa pohvala gradonačelniku posebno. i ne mislim samo na ovaj period malog vesića, nego i dok je đilas bio tu.

Link to comment

ja mislim da će tek biti banalizacija i besmisao - čak mislim da će biti toliko utupljen program da će ih dovesti zbog 'loše gledanosti' do odluke da ga ili gase ili 'prodaju', a nisu ni oni njihovi prostori tamo gore za bacanje....

Videće se sve na jesen - sad će još malo pa one 'letnje šeme' po televizijama... idealno vreme da se stvari prekombinuju :D

Link to comment

ja mislim da će tek biti banalizacija i besmisao - čak mislim da će biti toliko utupljen program da će ih dovesti zbog 'loše gledanosti' do odluke da ga ili gase ili 'prodaju', a nisu ni oni njihovi prostori tamo gore za bacanje....

Videće se sve na jesen - sad će još malo pa one 'letnje šeme' po televizijama... idealno vreme da se stvari prekombinuju :D

mislim da si u pravu. setimo se da je mali ispekao zanat kod onog zlotvora vlahovica, covek postao majstor za privatizacije™

Link to comment

 

 

Definitivno sledi 'banalizacija' Studija B, bar televizije - napraviće najbukvalni "servis grada", Mali i Vesić od jutra do sutra, ima da budu samo tri emisije u toku dana, plavojke će krenuti sa Jutarnjim Programom, posle njega Dnevni Progam, a na kraju Večernji Program... nema više lajanje na zvezde posle 20h.

 

 

 

Ja ne ocekujem apsolutno nikakvu promenu; Studio B je poslednjih x godina samo PR lokalne beogradske vlasti.

Voditeljke jutarnjeg programa su jedino vredno za pogledati tamo. Odlično je sto je nova gradska vlast odmah prepoznala taj kvalitet i debelog Timofejeva zamenila jednim kvalitetnim leggy kadrom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...