Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

da. 

 

za mene je dobra zato sto ima sat, temperaturu i moze na mjut. 

 

vojvodina je bolja tv. 

Edited by darling
Link to comment

Dobra je za popove.

 

 

da. 

 

za mene je dobra zato sto ima sat, temperaturu i moze na mjut. 

 

vojvodina je bolja tv. 

 

Tu bih se složio, malo su zalutal ideološki, to ume da nervira. A i Rtv je dobra

Link to comment

@ovi iznad uglavnom

 

šta vam ja mogu što gledate ideološki televiziju

 

rtv je kao da je prave likovi preminuli pre desetak godina, pa onda onako u afterlajfu koliko im snaga dozvoli

 

a stb je prava burleskna tv, niko nema taki kadar

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

 

a stb je prava burleskna tv, niko nema taki kadar

 

Slazem se u oba slucaja ali bojim se sa razlicitim predznakom.Ti cini se radis tamo?Studio B mi je nekad bio sve,mislim na radio a sto se tice tv-a vec odavno nema skoro nista to bi plenilo paznju. I cemu taj komentar za RTV?Kakav afterlajf?RTV je najbolji od svih javnih servisa i to bez para koje dobijaju na kasicicu

Link to comment

Slazem se u oba slucaja ali bojim se sa razlicitim predznakom.Ti cini se radis tamo?Studio B mi je nekad bio sve,mislim na radio a sto se tice tv-a vec odavno nema skoro nista to bi plenilo paznju. I cemu taj komentar za RTV?Kakav afterlajf?RTV je najbolji od svih javnih servisa i to bez para koje dobijaju na kasicicu

 

prvo što se tiče mog komentara za rtv, ja ne gledam program kao stručnjak, nego kao običan obrtač kanala

 

meni su crnogorska i vojvođanska tv uvek imale estetiku posthumnu, streljajte me jebi ga

 

što se tiče stb nisam ja nikad bio kvalifikovan da radim na televizijama, pa ni na pomenutom

 

jednostavno, emisije sa sarapom i inima su vrhunac sa medijskom nebu srbije, tako nešto normalan čovek ne može da napravi  :lolol:

 

meni je ta tv jako dobro zajebancija i ja njih ne mogu da gledam kao nekog ko pravi ne znam ni ja kakve sadržaje

 

sadržaje jebote  :rolf:

Link to comment

Radio Studio B je još uvek sam vrh na radijskom nebu, uz rame sa Drugim programom. Televizija je pokušaj televizije. Podseća me na onu Mlađinu rečenicu 'imamo idealne face za radio'.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...