Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Ne mogu da zamislim Velju Pavlovića na naprednjačkoj televiziji, zajedno sa Anđusom, Đukom, Mrdićem, Jadrankom ...
Što?Ostave mu zabran kao dokaz demokratije tamo gde su oni "preuzeli odgovornost".A gde bi on otišao?I tako...Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
  • 2 weeks later...

puna usta uzvisenih reci, prica o slobodi i zapitanosti nad trenutkom u kom zivimo. gost u liku danice vucenic zamisljen kao civiluk gde cemo kaciti kitnjasta pitanja pracena glumom za klince i klinceze. pa intervju sa glodurom rts-a gde se pretresaju pitanja tako velicanstvena, kao sto su sloboda i novinarstvo. odgovori cenjenog direktora u siframa rasuti pred svinje biseri. i tako dalje. kao gost tatjana mandic rigonat stavljena u stolicu spremljena kao deo operete gde ce duboki glas a. jugovica zasjati i zaseniti prostotu. medjutim mic po mic i rece rediteljka da je besmisleno o cenzuri pricati kada nema para za predstave u stonom gradu drzave srbije. a kad nema para nema potrebe ni za cenzurom. skoci na dve noge izdresirani jugovic pa u skladu s temom o slobodi novinarstva povice da je to zamena teme. sta ti je izdresirana sluganska podsvest.

Link to comment

Ja zakacio u saltanju...E kako ih je glavonja iskulirao da dodje u emisiju.A videlo se da je presecen intervju taman kad je krenuo da drzi vakelu onoj nesretnici...Uvek se pitam kako bre neko sa malo mozga dodje u emisiju koju vode ovo dvoje.Tripujem da vataju ljude na sazaljenje...

Link to comment
  • 2 months later...

Može li jedno podsećanje na to ko je bio treći domaćin one političke pričaonice na Studiju B koja je zbog živahnosti bila poznata i kao "Kod tri babe". U studiju su bili Dragoljub Žarković, pokojni Nikola Milošević i ko još?

Link to comment

mislim da se na studiju be emisija zvala "da i ne", u narodu poznate kao "da i da" i bili su samo zarkovic i milosevic.kod tri babe mi vuce na emisiju vukadinovic zarkovic gorcin stojanovic, al ne bih znala na kojoj televiziiji.

Link to comment
  • 3 months later...

Masivan mega hail za Cecu Đolović koja ni po cenu života ne da karte za španski balet i pri tome pusta najbolju muziku u galaksiji.

 

Uopste, te njihove emisije bez koncepta, tipa Radio podešavanje i Na beogradskim talasima su toliko opustajuce da se to ne da platiti.

Link to comment

naročito ume da opušti zvonjava telefona direktno u program

 

Ali to je samo Studio B. Ne mogu da ga zamislim umivenog i savršenog. Kao razgažene martinke.

Link to comment

Marka su udomili na BG202 i stvarno me ne bi iznenadilo...mada mislim da naprednjaci ne znaju gde udaraju i da se ništa bitno neće dogoditi sledećih pola godine.

 

Да,добра му је емисија,осим када  кења о политици а почео је често да кења.Имам неко мишљење да ни он сам не зна што хоће од свога живота.

Edited by Блок_64
Link to comment

Да,добра му је емисија

 

Meni nije. Jednom probao da ga čujem i samo me iznervirao.

 

Imam programirane dve stanice - Studio B i RB2. Više mi i ne treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...