Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

meni se cini da je Gazza samo konstatovao stanje, bez iznosenja licnih preferfencija.
Konstatovao je stanje, prilično dobro, ali jeste izneo preferenciju - severnokorejska diktatura. Verovatno zbog radi teatralnosti. Inače, slažem se da je apsurdno da se država povlači iz medija dok, istovremeno, proizvodi struju, automobile, meso.....
Link to comment

Još nešto... Solidarnost sa ovom televizijom mora da ide uporedo sa zahtevom da se razjuri poltronska ekipa koja učestvuje u obezvređivanju nekada poštovanog medija i njegovog svođenja na stranački bilten gradonačelnikove stranke. Znači, Đorđe Micić i ja možda jesmo na istoj strani da ne treba gasiti Studio B, ali nas dvojica smo na dijametralnim™ stranama, od momenta kada je, na tvrdnju Nebojše Bakareca da opozicioni stav nije prisutan na gradskoj televiziji, rekao, citiram "Hoćete li vi mene da učite kako da radim svoj posao". Isto važi i za voditeljke jutarnjeg programa koje vire iz bulje gradske vlasti. Da parafraziram cenjenopoštovanog Vladana Tegeltiju, ja jesam za Studio B, ali nisam za ovakav Studio B.

Link to comment
Konstatovao je stanje, prilično dobro, ali jeste izneo preferenciju - severnokorejska diktatura. Verovatno zbog radi teatralnosti.Inače, slažem se da je apsurdno da se država povlači iz medija dok, istovremeno, proizvodi struju, automobile, meso.....
teatralnost uvek, ali bez radikalnih mera nece biti nikakvih pomaka vezano za medije i kulturu (da ne idemo dalje) koji su pod drzavnom kapom.djilas (privatni izvori) zeli promene ali zna da ce ga to kostati potresa i problema. sa druge strane ako zeli promenu mora da nadje mehanizam po kome je moguce resiti se viska radne snage ili radne snage koja prosto ne radi kako treba. u svakoj gradskoj ustanovi vlada samoupravljanje pa i tihi ili otvoreni ratovi protiv direktora, ukljucujuci i one koji imaju viziju i rade dobro, u datim uslovima.prva i osnovna stvar je da se ukine institucija stalnog zaposlenja u ovakvim organizacijama i predje na ugovore sa ogranicenim trajanjem. to ce omoguciti mnogo vecu programsku dinamiku i odgovornost.a to, kao sto znamo u srbiji nije moguce bez severnokorejske diktature.svako ko je to probao da uradi a da nije imao fondove za dogovorene otpremnine i sporazumne raskide, gubio je na sudu i ispadao grbav. primer katarina zivanovic, direktorka muzeja istorije jugoslavije.
Link to comment
  • 1 month later...

Otkud to da je Studio B jutros prenosi vojnu paradu iz Moskve ? Prebacim da vidim temperaturu i tako to, kada ono Putin, a ispred njega gomile mladića u uniformama...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Hoce li se nastaviti emitavanje serije "Seranovi", prekinuto je oko praznika? Udavi me devojka da saznam :lolol:

Edited by basketas
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jebote ovaj Gajsek bi nasao duhovnost i astralne projekcije i u poderanim gacama. Doveo mucenog Bekrica i krenuo sa silovanjem o vizijama, duhovnosti. Jebeni jehovini svedoci su svuda oko nas.

Link to comment
  • 1 month later...

U kontekstvu nove vlasti u Beogradu, postavlja se pitanje šta će biti sa Studijom B? ... Šta će biti sa Ivon Jafali, Jugoslavom i Sarapom, osvedočenim pristalicama DS-a i LDP-a? Da li će Gajšek i Vladeta Jerotić jedini ostati sa svojom autorskom emisijom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...