Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

+1Veljini gosti actually mogu i da kažu ponešto, nemaju preko puta sebe logoreičnu mlatarajuću voditeljku.
S tim što Velja godinama ne zna šta da pita nijednog svog gosta, što se ne upada u oči jer su mu gosti makar kompetentni da kažu nešto zanimljivo, ali to ne menja činjenicu da Velja često radi svoj posao kao pogubljeni amater. On po sopstvenom priznanju ne poseduje televizor, ne prati vesti na internetu, apsolutno nema pojma šta se dešava profesionalno sa ljudima koje zove u goste. Deluje mi kao da posle emisije uđe u hladnjaču gde ga zamrznu do sledeće.Naravno to je 11 nivoa iznad Ivon, a 22 iznad neprijatno i agresivno glupog Jugoslava Pantelića i one nesrećnice. Edited by nemoderisani
Link to comment

Bukvalno sam mislio na to da je nesrećna što mora da sedi pored Jugoslava koji joj uzima reč, završava rečenice, prekida je, gleda u kameru dok ona priča i generalno se ponaša kao mentol. A meni nije simpatična, osim izgledom, jer je cca jednako glupa kao on. Ivon je Opra i Leri King zajedno za njih.

Link to comment

Juče sam ponovo gledao solo Irenu, kida koliko je dobra. Dobro poznaje teme i goste koje dovodi, ima odličnu energiju i odličnu dikciju. Volim tu vrstu posvećenosti svom zanatu i koncentracije na posao od koga živiš.Samo kad bi onaj konj Jugoslav ostao malo duže na službenom putu.

Link to comment
ju što je ovaj velja loš voditelj
jel još uvek ima one momente kada sklizne sa stolice, pogrbi se, sagne glavu i počne da se čudno češe po potiljku?
Link to comment
  • 2 weeks later...

kolko mi ide na kurac citanje broja beba po bolnicama. cemu to sluzi, sta covek treba da zakljuci iz cinjenice da je u nf rodjeno 5 decaka i 5 devojcica, a u gaku 6 decaka i 3 devojcice? i tako svakog bogovetnog dana... sledece ce biti izvestaji s grobalja, po godistima i polovima?!

Link to comment
kolko mi ide na kurac citanje broja beba po bolnicama. cemu to sluzi, sta covek treba da zakljuci iz cinjenice da je u nf rodjeno 5 decaka i 5 devojcica, a u gaku 6 decaka i 3 devojcice? i tako svakog bogovetnog dana... sledece ce biti izvestaji s grobalja, po godistima i polovima?!
Služi uvlaćenju Đilasu u bulju, jer poznato je da gradonačelnik voli bebe.Tako je jednom rekao da bi lepo bilo da se objavljuje koliko je beba rođeno , i bi tako...Send from WC šolja by BVK
Link to comment

Mislim da je ideja da se prikaze kako u beogradu postoje povoljni uslovi za radjenje beba a i da ni se ljudi ohrabrivali da se odluce da dobiju decu, radi povecavnanja nataliteta

Link to comment
dajte bre oduvek se objavljuje kolko je beba rodjeno.
Gde bre oduvek, ovo je krenulo od nove godine na stbПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...