Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

nije problem sto su ukinuli ivon, problem je sto su ukinuli emisiju a nisu ponudili nista bolje. sta god mislili o ivon, a slazem se da to nije bila najbolja emisija u univerzumu, tamo su dolazili gosti koje nisi mogao da vidis nigde drugde na tv-u tako da je ovaj format imao itekako smisla. ovako kako je uradjeno, uradjeno je bzvze i na kraju ce ivon ispasti zrtva direktorske samovolje ili, kao sto se prica, privatnih namestaljki u kuci.pored toga, timofejev laze kada pominje 4 hiljade evra mesecno. nista bitno od troskova nije saseceno prekidom emitovanja emisije, ivon sigurno nece imati manju platu.

Link to comment
pored toga, timofejev laze kada pominje 4 hiljade evra mesecno. nista bitno od troskova nije saseceno prekidom emitovanja emisije, ivon sigurno nece imati manju platu.
Dobro, šta je po tebi razlog ukidanja emisije, ako nisu pare? Ajde molim te baš da čujem zbog čega je Ivon toliko subverzivna da bi je zabranjivali?
Link to comment

@gazzaa jebo ga ti, pa ti bar znas da plata ivon nije jednako troskovi emisije... eno tamo objasnjavao simovic, jedan izlazak eng ekipe 500 evra, pa ti vidi.uostalom, zasto bi od svih bas StB imao nekakvu obavezu da emituje takav program?

Edited by aram
Link to comment

pa niko nema obavezu da emituje bilo sta u srbiji. ali eto, ja naivno ocekujem da bi jedan gradski javni servis koji je odvec nekomercijalan i prakticno se pojavljuje kao statisticka greska u svim istrazivanjima gledanosti mogao da ima sat dva dnevno posvecenih necemu sto u ovom gradu postoji a sto druge medije ne zanima.koji troskovi koje ENG ekipe? sede njih dvoje troje u studiju kao fikusi i laprdaju, scenografija se menja jednom u 5 godina, svi su na smenama i platama i sa i bez te emisije. 4000 evra mesecno? jel se sada emituje sneg umesto ivon pa da kazemo da smo ustedeli na racunu za struju.trosak je kvisko izgovor za nesto drugo.

Link to comment
nije problem sto su ukinuli ivon, problem je sto su ukinuli emisiju a nisu ponudili nista bolje. sta god mislili o ivon, a slazem se da to nije bila najbolja emisija u univerzumu, tamo su dolazili gosti koje nisi mogao da vidis nigde drugde na tv-u
+1
Link to comment
nije problem sto su ukinuli ivon, problem je sto su ukinuli emisiju a nisu ponudili nista bolje. sta god mislili o ivon, a slazem se da to nije bila najbolja emisija u univerzumu, tamo su dolazili gosti koje nisi mogao da vidis nigde drugde na tv-u tako da je ovaj format imao itekako smisla. ovako kako je uradjeno, uradjeno je bzvze i na kraju ce ivon ispasti zrtva direktorske samovolje ili, kao sto se prica, privatnih namestaljki u kuci.pored toga, timofejev laze kada pominje 4 hiljade evra mesecno. nista bitno od troskova nije saseceno prekidom emitovanja emisije, ivon sigurno nece imati manju platu.
E pa sad, on je rekao da im treba 4000 evra za emitovanje, a oni to nemaju.Ne štediš nešto što nemaš.Jel se ona oblačila iz svog ormana?Znam bar dvojicu radnika koji su radili samo zbog te emisije.Možda to ne izađe 4000 evra , mada je to smešna cifra.Ta emisija je bila niti dovoljno dobra da se zažali, ali ni dovoljno loša da se ne nađe neki model da opstane.Na kraju je odluka šefova...
Link to comment

valjda velja preko dana snima emisije a uvece se samo emituje, pa nema troskove trece smene. ja tu veljinu emisiju bas gotivim, to je najnekomercijalniji tv sadrzaj ikad...

Link to comment

nestvarano iritantna - talk show host kojoj su de fakto, gosti visak.kako takvi likovi, a urednik pantelic, joj parira, opstaju, enigma...ne znam, skoro da ne gledam tv osim sporta i vesti, ali mi je to zacudno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...