Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U Politici citam najavu za Sarapin problem gde na kraju pise :Hail:

Gosti su Rasim Ljajić, predsednik SDPS i potpredsednik vlade i ministar spoljne i unutrašnje trgovine i telekomunikacija
Link to comment
  • 4 weeks later...
Posle četiri i po sezone emitovanja iznenada, potpuno nečujno, kultna emisija Studija B "Još uvek budni sa Ivon" skinuta je s programa gradske televizije, ekskluzivno saznaje Pulsonline.rs!
Link to comment
http://www.gopetition.com/petitions/vratite-nam-budni-sa-ivon.html"Posle četiri i po sezone emitovanja iznenada, potpuno nečujno, kultna emisija Studija B "Još uvek budni sa Ivon" skinuta je s programa gradske televizije!Posle četiri i po godine svakonoćnog emitovanja, sa pauzama za vikend, kako bio autorka i njen tim, stigli da se provedu i da nas obaveste šta se dešava u svetu i regionu i šta mi njima možemo da pružimo, ovu autorsku emisiju Ivon Jafali više nećemo gledati.Svi oni koji su se nemestili da prate program za misleće, dobro raspoložene, za one željne "boljeg života", za one koji vole pravu muziku, za nas koji ne stižemo da obiđemo sva dobra mesta, svirke, izložbe, pa čekamo da budemo Budni sa Ivon, mogu da zaborave na ovaj TV provod."
Link to comment

meni prvo bilo nesto krivo kad sam procitala, kao - e bas bzvz, sklanjaju "jos uvek budni..." a kakvo smece sve opstaje na TVu (ne nuzno samo na studiu b)...posle se setim da ustvari nikada nisam mogla da gledam tu emisiju jer mi je ivon iritantna i napadna. mnogo vremena je trosila na sopstvene (nezanimljive) opservacije pa su gosti vecito ostajali nedeoreceni i/ili nemusti + mahala je rukama egzaltiranije i od one sa beogradske hronike... a sad prvi put vidim i da se ova emisija smatra kultnom. jbt.edit: hronicna nepismenost

Edited by Patty Lee
Link to comment
Da podsetimo, emisija „Još uvek budni sa Ivon“ posle četiri i po sezone emitovanja iznenada je skinuta s programa gradske televizije Studio B. Kako je izjavila autorka i voditeljka Ivon Jafali, dobila je informaciju od čelnih ljudi kuće da nema novca za emitovanje noćnog programa."Na moju veliku žalost, morali smo u ovom trenutku privremeno da prekinemo sa emitovanjem, zbog toga što smo prisiljeni da uđemo u duboku štednju. Ukoliko se za emisiju pronađu sponzori, ona će se nastaviti sa emitovanjem. U međuvremenu, Ivon će sledeće nedelje sa Irenom, raditi emisiju „Beograde, dobar dan“. Mislim da će Irena, Ivon i Jugoslav biti dobitna kombinacija i najjači tim", rekao je za “Blic” glavni i odgovorni urednik Studija B Aleksandar Timofejev.Ukidanje emisije "Još uvek budni sa Ivon" izazvala je ogroman revolt među gledaocima koji su svoj protest izrazili i pokretanjem građanske inicijative "Vratite Ivon Jafali". Za manje od 24 sata od pokretanja stranice na Fejsbuku "Vratite Ivon Jafali" i online peticije "Vratite nam Budni sa Ivon", ova stranica dobila je podršku više od 1.600 ljudi, dok je peticiju potpisalo i poslalo na adrese direktora RTV Studio B, Aleksandra Timofejeva, gradonačelnika Beograda, Dragana Đilasa i Republičke Radiodifuzne agencije više od 1000 građana.Podršku građanskoj inicijativi "Vratite Ivon Jafali" i peticiji "Vratite nam Budni sa Ivon", do sada su dali Miljenko Dereta, poslanik, glumci Ljubomir Bandović i Nela Mihailović, kompozitor, Vladimir Petričević, Bojana Vunturišević iz grupe "Svi na pod" i mnogi drugi ...Glumac Ljubomir Bandović autor otvorenog pisma upućenog vlastimaGlumac Ljubomir Bandović je uputio i otvoreno pismo u kome revoltirano pita nadležne zašto je pomenuta emisija skinuta s programa, a među nekima od pitanja koje glumac postavlja su i : "Možete li da navedete kulturni događaj u gradu (pa i šire) koji je Ivon kao autor previdela, potcenila, zapostavila?Možete li, molim vas, da se stavite u moju i kožu većine mojih kolega, kojima je u opisu radnog mesta da gostuju po televizijama, i da makar na trenutak zamislite zadovoljstvo koje osećamo kada domaćin zna o čemu priča i šta pita?S kim sada čovek da bude budan u to vreme , na brdovitom Balkanu, kada na drugim talasima uglavnom liju reke realističke krvi silikonskim dolinama?", stoji u njegovom pismu.
Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...