Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Nazalost nema. Mislim da na youtube ima 2-3 epizode,a ja sam jedva uspeo da dikret sa Studia B, nabavim dvd sa epizodom u kojoj Zoran Lj. Nikolic uglavnom prica o masonskim simbolima po Beogradu...Sta vise, svojevremo, pre nekih 5 godine, me je bas ta epizoda, iz nepoznatog razloga, jako motivisala i dala polet za polaganje poslednjih ispita na faxu, te sam se, jasno pozitivno uslovio na pomenut serijal. Ako, ipak neko nadje podcast ili snimke epizoda serijala Moj Beograd,bio bih vise nego radostan i zahvalan.
Jad i beda naših televizija. Samo RTS i RTV imaju podkast za rispekt. B92 sve roka na blip.tv, Pink valjda ima samo dnevnik na svom sajtu (sve ostalo pojedinci rokaju na Jutjub), a Studio B, koji se hvali svojim jubilejima, ima muda od labuda. Da li je neko obavestio Timofejeva i ekipu da podcast skoro ništa ne košta, zahteva samo malo znanja i utrošenog vremena. Ako neće na server, neka otvore svoj Jutjub kanal pa neka tamo trpaju svoje emisije ...
Link to comment
  • 3 weeks later...

ova emisija sto ide subotom u 8, verski program srbije, gde velja kenja s popovima, je l placa spc zakup reklamnog prostora na gradskoj televiziji?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jbte povraca mi se koliko su ovi upregnuti...ladno guraju "dostignuća gradske vlasti" sa sve pojavljivanjem đilasa, čučkovića i bratije!Pa zar stvarno mislite da će to nekog "prelomi" !sent from klozetska solja by BVK

Link to comment

I gore. Jutros mi stiže sms od "Borisa Tadića" da glasam, a potom mi se lokalni DS zahvaljuje na "sigurnom glasu".Pas im mater, otkud im moj mobilni? Ne sećam se da sam i na jednim izborima glasala za demokrate ili BoTu.

Link to comment

Mene su zvali na mobilni da me piotaju da li izlazim na glasanje, zenski glas me oslovio imenom i prezimenom a kad sam je pitao ko im je dao moj broj telefona samo se zahvalila i brze bolje spustila slusalicu!

Link to comment
I gore. Jutros mi stiže sms od "Borisa Tadića" da glasam, a potom mi se lokalni DS zahvaljuje na "sigurnom glasu".Pas im mater, otkud im moj mobilni? Ne sećam se da sam i na jednim izborima glasala za demokrate ili BoTu.
Potpisala si nekada nesto i ostavila broj telefona. Tako se skupljaju sigurni glasovi. Ili te neko od rodjaka/komsija/prijatelja koji su aktivisti ili rodjaci/komsije/prijatelji aktivista prijavio kao siguran glas da bi ispunio kvotu.
Link to comment

nisam pratio TV par dan, sta bi sa najavljenim stavljanjem glavica na pilon? zar nije trebalo juce il idanas da bude live na StudioB? :unsure:

Link to comment
Potpisala si nekada nesto i ostavila broj telefona. Tako se skupljaju sigurni glasovi. Ili te neko od rodjaka/komsija/prijatelja koji su aktivisti ili rodjaci/komsije/prijatelji aktivista prijavio kao siguran glas da bi ispunio kvotu.
Jedini kojima sam (pre četiri godine) ostavila broj telefona su oni u štabu LDP-a, jer sam bila član komisije i imala obavezu izveštavanja.Prolazi mi kroz glavu perverzna pomisao - da DS i LDP ortački diluju iza naših leđa s tim telefonima. Iz LDP-a su me redovno zvali kada je godišnjica Đinđiću i sličnim prigodama, ali s DS-om nikada nisam opštila ni na kakav način.
Link to comment

Ne radi edit na tapatokuOno što je sigurno ili ekstremno malo verovatno je da ds i ldp razmenjuju podatke te vrste.бај тапаток

Link to comment
nisam pratio TV par dan, sta bi sa najavljenim stavljanjem glavica na pilon? zar nije trebalo juce il idanas da bude live na StudioB? :unsure:
Pokusali su jutros u 5H ali je vetar omeo ceo posao pa su prekinuli i odlozili za neki drugi dan.
Link to comment
Pokusali su jutros u 5H ali je vetar omeo ceo posao pa su prekinuli i odlozili za neki drugi dan.
:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...