Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

zoran torbica i miloje sekulic veceras ponovo na tv-u poslije sigurno 2 nedelje pauze, a mozda i 3.neka tvitne sto tvitnut ne moze! a moze i da blogne.

Edited by morgana
Link to comment

isuseboze, kakav stajling imala veceras ona MPova snp milfaca. dekoltirani sako, splosteno salo i sise obaska, minjak, plava lokna i mrtvacki ten

Link to comment
isuseboze, kakav stajling imala veceras ona MPova snp milfaca. dekoltirani sako, splosteno salo i sise obaska, minjak, plava lokna i mrtvacki ten
:lol: koja?
Link to comment
isuseboze, kakav stajling imala veceras ona MPova snS milfaca. dekoltirani sako, splosteno salo i sise obaska, minjak, plava lokna i mrtvacki ten

Zorana-Mihajlovic-tekst.jpg

Link to comment

e bre, ona radila na ekonomskom, otprilike u moje vreme, a ja je se ne secam. :mellow:jeste vi videli njene slike od ranije? ona nije ni mnogo matora, ali na slikama od pre 5 godina izgledala 20 god starije..

Link to comment
e bre, ona radila na ekonomskom, otprilike u moje vreme, a ja je se ne secam. :mellow:jeste vi videli njene slike od ranije? ona nije ni mnogo matora, ali na slikama od pre 5 godina izgledala 20 god starije..
Ona je prva na listi SNS na Savskom vencu...
Link to comment

Evo ga Cane u Mom Beogradu, priča o neemotivnim klupama koje su sada na Tašu :lol: Neću više proći tuda, a da se ne setim ovoga. Ima li ova emisija podkast?

Link to comment

Nazalost nema. Mislim da na youtube ima 2-3 epizode,a ja sam jedva uspeo da dikret sa Studia B, nabavim dvd sa epizodom u kojoj Zoran Lj. Nikolic uglavnom prica o masonskim simbolima po Beogradu...Sta vise, svojevremo, pre nekih 5 godine, me je bas ta epizoda, iz nepoznatog razloga, jako motivisala i dala polet za polaganje poslednjih ispita na faxu, te sam se, jasno pozitivno uslovio na pomenut serijal. Ako, ipak neko nadje podcast ili snimke epizoda serijala Moj Beograd,bio bih vise nego radostan i zahvalan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...