Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Pa da, ljudi patke su često glineni golubovi!Što frajer nije prišao patroli saobraćajne policije da im kaže "idite na Dedinje pa tamo naplaćujte kazne, j*bo vas Dačić" i slično...

Link to comment

Veceras u 7 vesti na Studiu B. Prve tri vesti (ovoim redom):1. Nastavlja se asfaltiranje ulica u Beogradu.2. U Beogradu tri puta vise logopeda nego ranije.3. Prestavljen Fiat 500L.

Link to comment
2. U Beogradu tri puta vise logopeda nego ranije.
jesvala, istakli su se za tu logopedsku slavu, deca su nam najmuljavija svih vremena, nadrvo shnjima!posebno je chudno sto deca od 3-4 godine nisu za sanu, a vreme im je...more! <_<
Link to comment

prilog povodom osmog marta o tome kako su zene uznapredovale i kako su sad ravnopravne s muskarcima. prvo zene sto rade u livnici, pa ih voditeljka pita kako to da zene rade u livnici, onda one zene pitaju a sto mi ne bismo ovde radile. onda zena lovac, lovi zivotinje isto kao i muskarci. zakljucak: pa slab li je danas ovaj slabiji pol. :isuse:

Link to comment
prilog povodom osmog marta o tome kako su zene uznapredovale i kako su sad ravnopravne s muskarcima. prvo zene sto rade u livnici, pa ih voditeljka pita kako to da zene rade u livnici, onda one zene pitaju a sto mi ne bismo ovde radile. onda zena lovac, lovi zivotinje isto kao i muskarci. zakljucak: pa slab li je danas ovaj slabiji pol. :isuse:
Sećam se, dok sam radio u 1 državno finansiranoj ustanovi da je direktor kao poklon za osmi mart sve zaposlene žene pustio kući u podne. Ove otišle sretne kući jer imaju više vremena da spreme ručak.
Link to comment
Ove otišle sretne kući jer imaju više vremena da spreme ručak.
to ti dovoljno govori o opštem stepenu njihove feriornosti (00) i kako im je ustvari malo potrebno za sreću kada se popritegnu kajasi.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...