Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

devojka i ja provalili novu vrstu zabave, gledanje emisija jugoslava pantelica bez tona. mnogo smesno :D od dvadeset minuta "razgovora" sa gostima on prica 15. ne samo da prica vec vodi ljubav sa kamerom, gestikulira, smeje sa na svoje fazone...preporuka.

Link to comment

kojote, budi moje oci.da mi redovno komentarises kako izgledaju prenosi kriznog staba. kako sam cula nabiju se oni chmarovi od antica i zike pauka uz djilasa u kezual izdanju i onda njih trojica kao nesto koordiniraju. je l?

Link to comment
devojka i ja provalili novu vrstu zabave, gledanje emisija jugoslava pantelica bez tona. mnogo smesno :D od dvadeset minuta "razgovora" sa gostima on prica 15.
Mora da je išao u istu školu tv voditeljstva s Natašom Odalović.
Link to comment
Na STB javljaju da je u Bataji -27, a na ekranu pise da je -13 :unsure:
To su pričali koliko je stpeni rano jutros bilo u prigradskim naseljima. -13 na ekranu je zvanična temperatura u trenutku dok su pričali, valjda se meri u Karađorđevom parku ili tako negde (ja sam gledao malo ranije, tada je bilo -15).
Link to comment
kojote, budi moje oci.da mi redovno komentarises kako izgledaju prenosi kriznog staba. kako sam cula nabiju se oni chmarovi od antica i zike pauka uz djilasa u kezual izdanju i onda njih trojica kao nesto koordiniraju. je l?
za antica ne znam, ali ako je je neko sposoban da koordinira onda je to zika.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...