Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

kad bi se taj tvoj kriterijum dosledno primjenjivao, onda ni ti ni tvoje brojne kolege sa foruma ne biste imali gdje da radite, nakon sto ste zavrsili fakultet. mislim, koji ce nam qrac ti silni instituti za razlicite drustvene nauke... dobos, katanac, bajati i bezvrijedni radovi u kontejner i to je to.

 

Slažem se, to će se i desiti, verovatno vrlo brzo. Nemam iluzija da sam ja još gori stojko u svojoj struci nego što je Studio B radio.

Link to comment

Gledao sam Studio B televiziju, jer su na njoj bile zgodne, što bi se reklo servisne informacije. Kad je neka frka u gradu, zastoj, protest, izveštavali su kuda da se ide i koje su ulice blokirane. Da li ima vode i struje, itd. Najbitnija stvar je ona temperatura ispod logotipa...

 

Prosto mi je neverovatno da je neko uzeo to i totalno usrao. Čerupaju se ostaci ostataka, uskoro će ići po seoskim bibliotekama i zatvarati ih, pa prodavati knjige na ulicama.

 

Radio nisam nikada slušao.

Link to comment

Ja sam odrastao uz taj radio. I aj i da zajebem tu nostalgiju, radio je ostao odlican i imalo je mnogo sta da se cuje od muzike, a bogami i da je cuje u jutarnjem programu koji je bio pravi servis gradjana sa genijalnim Veljkom.

I uvek interesantni Boro Borozan.

Link to comment

jedino valjano na studiu b je bila ona temperatura ispod insertera

 

 

Najbitnija stvar je ona temperatura ispod logotipa...

 

Fakat istina. Taj sat inserter je onomad znatno popravio piplmetar vrednosti Studija B.

Mnoge TV postaje su to isto naknadno ubacile ali ostala je navika beograđana da se ravnaju po tom STB vremenu.

 

Mala trivija - taj sat nikad nije bio posebno tačan. Sve ove godine vrti se na nekoj krš MS DOS mašini sa bajatom baterijom i znao bi da kasni i po četiri pet minuta dok se dokona posada ne nakani da ga podesi. Obično na Novu godinu lol

Link to comment

C. Muzički deo im je uvek bio dobar, samo što vas, očigledno, nije dovoljno interesovao.

A meni ni Velja nikad nije smetao.

Ni meni nije baš jasno šta je ljudima skrivio Velja? Nivo 23 je umela da bude odlična emisija.

 

Mada svi znamo da je Ivon bila kraljica Studija B :fantom:

Link to comment

 

 

Ja sam odrastao uz taj radio. I aj i da zajebem tu nostalgiju, radio je ostao odlican i imalo je mnogo sta da se cuje od muzike, a bogami i da je cuje u jutarnjem programu koji je bio pravi servis gradjana sa genijalnim Veljkom.

I uvek interesantni Boro Borozan.

A gde su radio Index, sad valjda S300 ili kako se već zove, B292....

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

Indeks je godinama lutao sa koncepcijom. Bio je dobar do neke 2001., 2002., ali ne muzicki vec politicki. To se odavno raspalo, a ostao je muzicki deo - best of 80ete.

B92 je vec ozaljen

Link to comment

Gledao sam Studio B televiziju, jer su na njoj bile zgodne, što bi se reklo servisne informacije. Kad je neka frka u gradu, zastoj, protest, izveštavali su kuda da se ide i koje su ulice blokirane. Da li ima vode i struje, itd. Najbitnija stvar je ona temperatura ispod logotipa...

 

 

Jesenas je, zbog nečega, dva-tri dana nestao podatak o temperaturi ispod časovnika. Koju količinu žuči je zbog toga prolilo nekoliko starijih komšija, prosto za ne poverovati. Nema veze što još pola tuceta drugih TV stanica ima taj podatak, džaba, veruje se samo Studiju B.  

Link to comment

Ja sam odrastao uz taj radio. I aj i da zajebem tu nostalgiju, radio je ostao odlican i imalo je mnogo sta da se cuje od muzike, a bogami i da je cuje u jutarnjem programu koji je bio pravi servis gradjana sa genijalnim Veljkom.

I uvek interesantni Boro Borozan.

 

Sada u reklamnim blokovima na TV puštaju telop za Šit FM, liči mi da bi mogli da umesto "Razglednice" prosto ubace ono četvoro cirkuzanata koji na Šitu vode jutarnji "program". Neka me neko ispravi, izgleda da su nestali svi promo spotovi za radio Studija B.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...