Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

e sad jedva cekam da cujem razlog omaske™

 

i sta kazes, nije hteo da radi za 5 marke i za SPS ekipu, nego svercovo naftu? a jebi ga, i ja bih tako na njegovom mestu, da sam imao mogucnosti. u stvari, kad se bolje prisetim, i jesam svercovo naftu i benzin iz rumunije, 5-6 puta pun vartburg limuzinu preterali ja i kolega :lolol:

menscini da je veci problem sto je posle resio da se vrati :fantom:

Ah, da shvatam tvoju poziciju, ali mi je neprihvatljiva. To je bilo vreme Kojadinovića i SPO-a, a vratio se kad je došao JUL u Studio B. Slažem se, nije trebalo da se vrati.

Link to comment

Pa ti reče da je Zoran hapao, zato sam i pitao je li on u pitanju, znam ga kao profesora, nije djelovao tako. Vladan i Zoran nisu isto, a ti si Zorana optužila da je švercao naftu dok je bio na neplaćenom, plus neka kuća u Grockoj.

Ja odlično poznajem obojicu Erića jer mi je jedan bio profesor, a drugi urednik. Obojici sam davno još rekla šta imam. A, kuća u Grockoj nije tajna ni za koga ko je radio tamo u to vreme. Nema potrebe da me pitaš više puta. Rekla sam da je bila omaška, i to ne slučajna, i odlično znam sa kim, kada i šta sam radila. Mene brine što ovi što su preterali 5 Wartburga ne znaju za koga su to radili.

Link to comment

Aha, dakle držiš krivični dosije o čoveku i to plasiraš po internetu, ali ne znaš kako se tačno zove.

 

Možda nije ni Vladan, nego Ostoja? Igrutin? Kljakavi Škundra iz Majura? 

Izvini, ti imaš neki lični problem sa mnom?Ako misliš da ću prestati da ti odgovaram varaš se. Ako sam potrebna tužilaštvu naći će me po IP adresi. ti stvarno misliš da ti je taj seljački bezobrazluk od pomoći?

Link to comment

:lolol:

 

znam, bre, sve prodo silji iz jerkovica. on posle valjo na haubi. posle ga provalili da je otkuvavo flase, pa je puko, al to je vec bio njegov problem.

Link to comment

:lolol:

 

znam, bre, sve prodo silji iz jerkovica. on posle valjo na haubi. posle ga provalili da je otkuvavo flase, pa je puko, al to je vec bio njegov problem.

 

Mamu im jebem lopovsku, kad treba zajebati nekog nama nam ravna.

Link to comment

 Za radio ne znam, ne slušam i ne znam zašto bi danas neko želeo da mu neko drugi pušta muziku.

 

mozda da nesto kaze o toj muzici? da probere u sadasnjoj beskrajnoj internet ponudi?

ima i zanimanje voditelj.

 

apple je prosle godine pokrenuo beats1, online radio. da neko usmerava klince medju silnim mp3jevima.

Link to comment

Nemam problem sa tim. To što ja ne slušam radio je moja stvar. Zanima me kako to da radio Studio B nije, zbog očiglednog kvaliteta radijskog programa, lider na tržištu i zašto Studio B nije kupio TDI?

Link to comment

Nemam problem sa tim. To što ja ne slušam radio je moja stvar. Zanima me kako to da radio Studio B nije, zbog očiglednog kvaliteta radijskog programa, lider na tržištu i zašto Studio B nije kupio TDI?

 

to je kao da si rekao da je cecina muzika kvalitetnija od kojine ili canetove.

Link to comment

Filozofsko pitanje. U suštini nebitno, doboš,  katanac, izgrebane ploče u kontejner i to je to. Kamo sreće kad bi se sve te samozvane i takozvane institucije pogasile.  

Link to comment

Filozofsko pitanje. U suštini nebitno, doboš, katanac, izgrebane ploče u kontejner i to je to. Kamo sreće kad bi se sve te samozvane i takozvane institucije pogasile.

kad bi se taj tvoj kriterijum dosledno primjenjivao, onda ni ti ni tvoje brojne kolege sa foruma ne biste imali gdje da radite, nakon sto ste zavrsili fakultet. mislim, koji ce nam qrac ti silni instituti za razlicite drustvene nauke... dobos, katanac, bajati i bezvrijedni radovi u kontejner i to je to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...