Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Meni je samo krivo što Studio B nije razmontiran ranije. Medij koji jebe glavu ljudima Jerotićem, Sarapom i Veljom Pavlovićem zaslužuje da nestane u plamenu. Za radio ne znam, ne slušam i ne znam zašto bi danas neko želeo da mu neko drugi pušta muziku.

 

Ovaj narod je razjebao mnoge sopstvene ozbiljne institucije a treba da se plače zbog medija koji se ulizivao svakoj vlasti i kojeg zapravo niko nije pratio, i zbog raubovanih ploča?

Podržavam. Ali, radio i TV su sve vreme bile veoma različite priče. Koje gore pitao za Eriće, da Vladan Erić je u pitanju, brat mu je Zoran Erić na UU, ćerka Katarina Erić na FMU,FILUM i RTS. Za sada toliko znam. Kad saznam za ostale ćerke, javljam. Ima i treći Erić, Zoran, dr istorije umetnosti, ali mislim da nema veze sa ovim društvom.

Edited by IsidoraDankan
Link to comment

Lepo, onda će muzička sekcija sigurno lako naći novi angažman.

Nadam se da hoće. 949 i 92 ljudi da se nađu negde, sa još par novih . Samo da ne ispadne neki Radio Nostalgija i super.

Link to comment

Podržavam. Ali, radio i TV su sve vreme bile veoma različite priče. Koje gore pitao za Eriće, da Vladan Erić je u pitanju, brat mu je Zoran Erić na UU, ćerka Katarina Erić na FMU,FILUM i RTS. Za sada toliko znam. Kad saznam za ostale ćerke, javljam. Ima i treći Erić, Zoran, dr istorije umetnosti, ali mislim da nema veze sa ovim društvom.

Pa ti reče da je Zoran hapao, zato sam i pitao je li on u pitanju, znam ga kao profesora, nije djelovao tako. Vladan i Zoran nisu isto, a ti si Zorana optužila da je švercao naftu dok je bio na neplaćenom, plus neka kuća u Grockoj.

Link to comment

Meni je samo krivo što Studio B nije razmontiran ranije. Medij koji jebe glavu ljudima Jerotićem, Sarapom i Veljom Pavlovićem zaslužuje da nestane u plamenu. Za radio ne znam, ne uslušam i ne znam zašto bi danas neko želeo da mu neko drugi pušta muziku.

 

Ovaj narod je razjebao mnoge sopstvene ozbiljne institucije a treba da se plače zbog medija koji se ulizivao svakoj vlasti i kojeg zapravo niko nije pratio, i zbog raubovanih ploča?

+1

nema tu leba odavno.kad vidim onog agape i jerotica i onog velju vilimon iz vremeplova.jeez!!

a nema tu etike.sve su to lakeji vlasti.gore vreme nego kod tita.a i lenjost.iste forme,studio kao

pocetkom 90-ih.nekad je to bilo i savremeno.jebeni raspad od drzave.sve neko kurvanje.svako postane necija kurva,nekog malog,djilasa,vuka etc.neka idu do djavola.jebo nostalgiju

Link to comment

Podržavam. Ali, radio i TV su sve vreme bile veoma različite priče. Koje gore pitao za Eriće, da Vladan Erić je u pitanju, brat mu je Zoran Erić na UU, ćerka Katarina Erić na FMU,FILUM i RTS. 

 

Aha, dakle držiš krivični dosije o čoveku i to plasiraš po internetu, ali ne znaš kako se tačno zove.

 

Možda nije ni Vladan, nego Ostoja? Igrutin? Kljakavi Škundra iz Majura? 

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Aha, dakle držiš krivični dosije o čoveku i to plasiraš po internetu, ali ne znaš kako se tačno zove.

 

Možda nije ni Vladan, nego Ostoja? Igrutin? Kljakavi Škundra iz Majura? 

A mozda su taj Zoran i Vladan blizanci koji iz zabave menjaju poslove...i zene.

 

Naravno podrazumevaju se zajednicka ulaganja u objekte na Dunavu  :isuse:

Link to comment

+1

nema tu leba odavno.kad vidim onog agape i jerotica i onog velju vilimon iz vremeplova.jeez!!

a nema tu etike.sve su to lakeji vlasti.gore vreme nego kod tita.a i lenjost.iste forme,studio kao

pocetkom 90-ih.nekad je to bilo i savremeno.jebeni raspad od drzave.sve neko kurvanje.svako postane necija kurva,nekog malog,djilasa,vuka etc.neka idu do djavola.jebo nostalgiju

Potpuno se slažem. Sećam se perioda kad su kod Velje postojale samo dve saradnice - obe sa osnovnom školom. Redakcija za kulturu TV-a je bila neopisiva uvek, ali ovaj period je bio dno.

Link to comment

e sad jedva cekam da cujem razlog omaske™

 

i sta kazes, nije hteo da radi za 5 marke i za SPS ekipu, nego svercovo naftu? a jebi ga, i ja bih tako na njegovom mestu, da sam imao mogucnosti. u stvari, kad se bolje prisetim, i jesam svercovo naftu i benzin iz rumunije, 5-6 puta pun vartburg limuzinu preterali ja i kolega :lolol:

menscini da je veci problem sto je posle resio da se vrati :fantom:

Link to comment

ee kad se setim kolko sam demonstrirao zbog b92 i studija be.to bila patnja golema ako vlast oce da ih ugasi.ko kat raskines.puca nas nostalgija i nista vise..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...