Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

O. vidim, pominje se i sud. Nadam se da ste dobili sendviče. Ne znate čak ni o kom Zoranu Eriću se radi, što nije dobro za botovski posao. Dakle:

  1. Neću da podastirem dokaze jer nisam na sudu.
  2. Kad stignem tamo, imaćemo vremena da se ispričamo.
  3. O tome ima najviše informacija tadašnji direktor radija Miorad Roganović, koji mu je odobrio neplaćeno.
  4. Skrjabin svira Skrjabina je primer, a tamo ima još zanimljivih stvari.
  5. Pomenuću još jednom kulturu sećanja, možda me neko razume. Te ploče, uglavnom nemaju upotrebnu vrednost, mada ima i takvih.
  6. Konjovićev komentar je bljutav /"samo ne dirajte mene"/, što me ne čudi.
  7. Krdžići su odgovorni jer se to u civilizovanom svetu korporativna odgovornost.
  8. to što robovi Studija B nisu napravili spisak i onog što treba čuvati (među njima i ja) je što je radio rušen sistematski i otvoreno na različite načine, još od '91.

...i hvala vam što ste me pripustili u ovo vaše ekskluzivno muško društvo.

Edited by IsidoraDankan
Link to comment

čuvaj se ovog brke što je postavao pre tebe

jao sram vas bilo obojicu :lolol:

 

dobrododhla i. dankanova, merkaj malo ovo mesto, bice mozda neshto i za tebe. samo relax :)

 

ima ovde i djevojaka. malo brkate, al shta sad :p

Link to comment

Ja sam pitao je li Erić kompozitor Erić. Ne znam, nije mi bio dostupan Studio B u vremenima o kojim se priča. Zato sam i pitao. Volio bih da dobijem odgovor, najiskrenije, a dobio sam spuštanje.

Link to comment

O. vidim, pominje se i sud. Nadam se da ste dobili sendviče. Ne znate čak ni o kom Zoranu Eriću se radi, što nije dobro za botovski posao. 

 

1. Sud se pominje zato što u prvom postu na ovom forumu pričaš stvari zbog kojih bi neko, u slučaju da su to, eventualno, izmišljotine zaludnih eks-kolega, a gle čuda i takve stvari postoje na ovom belom svetu, mogao da presavije tabak i pita za zdravlje. Neću ništa da pitam Roganovića, na tebi je teret dokaza, ako već imaš neku sočnu pikanteriju, ispričaj je do kraja. Neću sigurno ja da lajem unaokolo o tome, jednostavno mislim da je jako loš manir da se dođe na neki forum i tek tako istresa jako ozbiljna optužba protiv eks-kolege, to mi liči na intrigu, a ne volim intrige.

 

2. Ne postoji nijedan razlog da neko čuva izguljene i neupotrebljive licencne ploče radi kulture sećanja, one su jednostavno đubre, sećam se da sam na otpadu u Višnjičkoj kao klinac preturao po takvoj jednoj kulturi sećanja i kupovao ploče na kilogram, pa je svaka peta radila. Za bagatelu sam kupio impozantnu kolekciju vinila sa klasičnom muzikom. Ako ima stvari koje zaslužuju digitalizaciju, ponavljam da bi bilo jako dobro saznati koje su, jako mi je neobično da tokom 10 godina, od kada je to bačeno u Borču ili gde već, nikome nije palo na pamet da nešto uradi sa time, barem da zapiše te raritete i sada se obrati medijima koji već danima pišu o tome i kaže "zaštitimo to diskografsko blago". Dakle, o kojim se pločama radi? Ako informacija dođe do mene, dajem obećanje da će to otići u medije u roku od 24h.

 

3. Dakle Krdžići su odgovorni a niko pre njih nije bio? 

 

4. Ne jedem sendviče, na dijeti sam. I da - uprkos tome što je kritika Vučića, naprednjaka i botova svakako vrlo hvale vredan i hrabar posao, to što neko ritualno galami protiv nove vlasti ne znači da je automatski u pravu u svemu što kaže i da je onaj ko mu oponira bot i naprednjak sendvičar ili šta već.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Ja sam pitao je li Erić kompozitor Erić. Ne znam, nije mi bio dostupan Studio B u vremenima o kojim se priča. Zato sam i pitao. Volio bih da dobijem odgovor, najiskrenije, a dobio sam spuštanje.

 

evo i tebi, brate!

 

8540.jpg

Link to comment

Meni je samo krivo što Studio B nije razmontiran ranije. Medij koji jebe glavu ljudima Jerotićem, Sarapom i Veljom Pavlovićem zaslužuje da nestane u plamenu. Za radio ne znam, ne slušam i ne znam zašto bi danas neko želeo da mu neko drugi pušta muziku.

 

Ovaj narod je razjebao mnoge sopstvene ozbiljne institucije a treba da se plače zbog medija koji se ulizivao svakoj vlasti i kojeg zapravo niko nije pratio, i zbog raubovanih ploča?

Link to comment

Meni je samo krivo što Studio B nije razmontiran ranije. Medij koji jebe glavu ljudima Jerotićem, Sarapom i Veljom Pavlovićem zaslužuje da nestane u plamenu. Za radio ne znam, ne slušam i ne znam zašto bi danas neko želeo da mu neko drugi pušta muziku.

 

Ovaj narod je razjebao mnoge sopstvene ozbiljne institucije a treba da se plače zbog medija koji se ulizivao svakoj vlasti i kojeg zapravo niko nije pratio, i zbog raubovanih ploča?

+1

dr arslanagic zatvorio studio b pre krdzovica

:Hail:

 

 

jedino valjano na studiu b je bila ona temperatura ispod insertera

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...