Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Sve što makar malo napada trenutnu vlast treba zdušno podržati.

 

Čuo sam da su tu bili i originalni Mokranjčevih rukoveti, kao i prvo čitanje Miroslavljevog Jevanđelja !!! SRAMOTA !!! Gde će vam duša esenesovci, hoćete svi da odrastamo samo uz Farme i Parove !!! Muziku, naše duhovno blago, tako bacate.

Tako je!Oprosticemo im tek kad napuste stranku,direktorske i ministarske fotelje  :naughty:

Link to comment

pa sam paspalj je u intervjuu rekao da mu je jasno da ovo nije najvredniji deo kolekcije. ali je zanimljivo kada bivsi nba kosarkas kopa po kontejnerima, iz strasti prema slusanju ploca.

Link to comment

pa sam paspalj je u intervjuu rekao da mu je jasno da ovo nije najvredniji deo kolekcije. ali je zanimljivo kada bivsi nba kosarkas kopa po kontejnerima, iz strasti prema slusanju ploca.

 

+1000

 

ja sam vest shvatio baš ovako, tj bilo mi je gotivno to što je uradio iz kolekcionarskog fanatizma. sad, ne znam da li je Vicetova ideja bila putujevropo narodnjacivladaju nemanamspasa. reakcije po mrežama svakako jesu, standardna patetika.

Edited by ljakse
Link to comment

 

mislim da znam ko je ovo dao dragisi da stavi u spicu :)

 

ali jedna od najboljih stvari u vezi starog studija b i devedesetdvojke je kakvi su nevidjeni tjunovi zavrsavali u spicama ili kao instrumentali, pigbag, the fall, on-U sound, camper van beethoven....

Link to comment

mislim da znam ko je ovo dao dragisi da stavi u spicu :)

 

ali jedna od najboljih stvari u vezi starog studija b i devedesetdvojke je kakvi su nevidjeni tjunovi zavrsavali u spicama ili kao instrumentali, pigbag, the fall, on-U sound, camper van beethoven....

 

gary clail je bio prvo mesto godisnjeg diskomera za 1993.

covek bi se kao rodriguez iznenadio da je devedesetih u sred krvavog balkana bio emitovan intenzivno. 

Link to comment

Bez obzira na sasvim suvislo objašnjenje SK, mene veliko spremanje na Studiju B najviše asocira na presnimavanje traka sa serijama Lole Đukića

Bez procedure, bez mozga, bez zapisnika

Opušteno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...