Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Djilas se borio da se u zakon o glavnom gradu ubaci pravo da beograd ima javni servis, tj studio b.

 

 

OK ovo nisam znao,

 

Suština ostaje. Plan je skovan 2011. Pet godina ćutanja i gledanja u pupak, a onda, vidi, baciše ploče. 

Link to comment

svejedno. da sam ja kupila ja ne bih bacila ploche. ja sam na tom personalnom nepolitichkom nivou zgrazavanja. naprave hotel u skupshtini i slike izbace u vinchu.

Link to comment

nekad bio studio đ, sad je mali studio

jedino što je iole ikada valjalo je bio radio i to u onim dj setovima peđe lukića i uroša milovanovića

Link to comment

Ne znam više čemu priča o ovom dripcu.

 

ma nicemu, vise da se malo utvrdi da je normalan covek u svakom slucaju na strani suprotnoj od njega.

 

i da, tacno je ovo za djilasa, on je pokusao da zadrzi stb pod gradskom skupstinom. doduse u vreme kad je mislio da ce i dalje biti gradonacelnik, al ajde... mnogo su negativniju ulogu tu odigrali neki sa b92 koji su skoro direktno ucestvovali u pravljenju tih medijskih zakona i strategije a pri tome su bezocno lagali da "EU to trazi".

Link to comment

Па није га купила академија наука него ликови којид рже тди радио

svejedno majstore, nije to budjav kikiriki, to je neshto shto je bilo javno dobro, i neshto od tog sadrzaja (teorijski i istorijski) pripada javnosti/povijesti. nije ih nishta koshtalo da ukljuche mozak/savest i ponude nekom. objave da ima pa vide shta ce da bude. ali to ne donosi kintu i verovatno zamara.

 

jache toga bi bilo da su nalozili stvarno veliku vatru ispred beogradjanke i ubacivali svojeruchno plochu po plochu.

 

zato cemo se jednog dana klati zubima po ulici, ali iz dosade -_-

 

 

istina za ovog krstica, ja vishe nemam snage da se zgrazavam. mator chovek, a opasan komad budale <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Мислим да они имају мозак врло укључен, али да тих ствари о којима ти причаш једноставно нема у њиховим мозговима.

 

Као да се чудиш што се атеиста не сети да пости на Крстовдан.

Link to comment

Мислим да они имају мозак врло укључен, али да тих ствари о којима ти причаш једноставно нема у њиховим мозговима.

 

Као да се чудиш што се атеиста не сети да пости на Крстовдан.

pa tim lepshe za nas -_-

 

a posti se na krstovdan? ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

medijska strategija iz 2011. je predvidjala izlazak drzave iz medija ali i osnivanje sest regionalnih javnih sevisa: beograd, nis, kragujevac, uzice, zejcar i novi pazar (vojvodina ima rtv).

cemu su se usprotivila sva medijska udruzenja a pomalo i rts.

 

fotografija sa tadasnje kzn dosta objasnjava.  ^_^

 

dru-mediji.jpg

Link to comment

pa tim lepshe za nas -_-

 

a posti se na krstovdan? ^_^

Ко се крстом крсти, на Крстовдан пости! :nobles:
Link to comment

Ekstra je to što se

 

1) javnost sada, pet godina posle usvajanja Medijske strategije napravljene na osnovu potpuno izmaštanog podatka da EU država ne može da bude vlasnik javnih glasila, dosetila da se iza toga možda ipak krije nešto drugo, a ne iskrena volja za što bržim napretkom ka zajednici evropskih naroda

 

2) ispostavilo da su bačene ploče javnosti daleko zanimljivije od ugašenih radnih mesta. znam da su te ploče simbol, i da ljudi bolje reaguju na simbole, ali ipak.

 

a plus ploče nije uzeo bilo kod nego sadsiuzotrofejpaspalje

Link to comment

ljilja je nesto kao zenski vucic, pre vucica. svima prica pricu koju sagovornici zele da cuju, a samo plete mrezu koja ce je drzati na vaznim mestima.

imala je srbljanovic odlican novogodisnji rafal o njoj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...