Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Treba to okaditi nakon Diskomera, Parade albuma, 100 veličanstvenih, Vibracija, autorskih emisija Žikice Simića i ostalih satanističkih sadržaja koji su emitovani prethodnih decenija ...

Link to comment

Joj, šta mu se desilo sa licem?

majka ga rodila takvog i kasnije napravila neke manje propuste u vaspitavanju. ali se ipak dobro snashao. u pravu si, ne treba se sprdati sa drugim vrstama -_-

 

ne treba se sprdati ni sa majkama. kako je ona mogla da zna da ce njeno privatnchko chedo baciti na djubre neshto shto nije njegovo, ma kolikim novcem ga platilo, a chujem i da nije bila neka kinta -_-

 

shta je aleksandar vuchic slushao kad je bio mali? mislim, od radioa :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Paspalj je poznati gramofondžija. Dobro je što su ploče završile kod njega a ne kod nekog bezobzirnog preprodavca.

Pazi izgleda da on nije stigao sve da pokupi...

Ali cak i da je uzeo neki preprodavac to mi je bolje nego da gori na deponiji...

Link to comment

dakle, talibani

dakle +200

 

i ni jedan da uzme njivu svog djeda da nanjoj sazida neko govno, nije ni vazno koje. ali da se api neshto drzavno, pa da se razvali do temelja, to je izgleda nevidjeno zadovoljstvo.

 

i onda treba onaj protestantski etichar da mi sere po vasceli dan shta cu da radi mi kad cu da shtedim :puke:

 

zali boze shto ne mogu da zaredjaju po kucama i pokupe shta im se svidja. josh ne mogu <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

dobro je kada se javnost bar malo uzbudi, što nije moguće kada su u pitanju tamo neke obične firme

 

eto, kada je uzelo moju bivšu fabriku (tj nije moja nego sam tamo raduckao) onda su odlučili da je zatvore i opremu saseku u staro gvojze da je se neko ne dokopa po nižim cenama, a u pitanju su bili par miliona evro para opreme, i nisu bili srpski orci nego uvozni

 

bar su ih naši orci zajebali za namenu zemljišta, pa sad zvrje ruine već desetak godina na 26 milijona evra procenjene zemlje blizu centra

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

Pa i nije se nešto uzbudila. Tekst na vajsu i nije neka javnost. Zbog studija b su par puta bile demonstracije. Čak i nasilne...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

to je mnogo više nego što je bilo u slučaju koji sam opisao

 

nije bila ni čitulja

 

svega smo se odrekli, zašto ne bi i radija, sledeće godine će verovatno da prodaju telekom i spc, dve poslednje firme

Link to comment

Pa i nije se nešto uzbudila. Tekst na vajsu i nije neka javnost. Zbog studija b su par puta bile demonstracije. Čak i nasilne...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

ima neeki ljudi koji sede tamo unutra i kojima je to bilo potpuno ok. evo sutra da kazu vode novinare (ako je ostalo shtogod pod firmom novinara tamo) studija be gologuze kroz grad, taman bi se toliko ispotresali :(

 

dobro je kada se javnost bar malo uzbudi, što nije moguće kada su u pitanju tamo neke obične firme

 

eto, kada je uzelo moju bivšu fabriku (tj nije moja nego sam tamo raduckao) onda su odlučili da je zatvore i opremu saseku u staro gvojze da je se neko ne dokopa po nižim cenama, a u pitanju su bili par miliona evro para opreme, i nisu bili srpski orci nego uvozni

 

bar su ih naši orci zajebali za namenu zemljišta, pa sad zvrje ruine već desetak godina na 26 milijona evra procenjene zemlje blizu centrai

ne brini se, tako ce i moju da razvale. nije vazno shta je, vazno je da se rasturi.

 

i shto vishe gledam te ekipe rasturacha, nisu to radikali, to su chetrdesetogodishnjaci. opshte prakse, random likovi kojima je jedino zajednichko 45+. oni ne umeju da naprave nishta novo i nishta svoje. i nije vazno koliko je staro to na shta su se namerili, ko je to stvorio, istorijski zashto i kako, chemu je to sluzilo i koliki napredak je bilo u svoje vreme i koliko sveta je ulozilo svoje vreme, znanje i zivot u stvaranje nechega, i da li od toga moze da se napravi neshto moderno, ukoliko uopshte i treba da se pravi moderno. samo je vazno da se provede neko vreme u odgovarajucoj guzici, docheka svoj trenutak. i onda samo cepaj markering i tabele. zato smo mi ljudi bez istorije i nije nikakav problem shtagod da se desi, stvarno nismo za bolje. meni je nedeljnik za dinar paraidigma te ekipe, tih usranih y hromozoma koji se seru od svakoga i chekaju da postanu direktor politike, pa da srushe zgradu...

 

edip. jeste :lolol:, prodamo spc, ali nastavljamo da slavimo po starom kalendaru, nece oni nama da govore kad cemo shta da slavimo -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...