Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Palikuću sam često viđao na zemunskom buvljaku nedeljom ujutro, dok sam i ja bio redovan posetilac...nikad nisam provalio šta tačno juri i sakuplja, ali skoro uvek je bio tu...verovatno i dalje dolazi.

Link to comment

Meni su najlepši dani počinjali očijukanjem Sanjice i Đurđevića u Jutarnjem programu.

Koliko strasti, koliko flerta...Zamišljala sam ih kako, po okončanju smene, trče jedno drugom u zagrljaj, 

a Beograđanka se treska pomalo, duh Đoke Vještice se smeška sa platoa ispred...

Link to comment

Meni su najlepši dani počinjali očijukanjem Sanjice i Đurđevića u Jutarnjem programu.

Koliko strasti, koliko flerta...Zamišljala sam ih kako, po okončanju smene, trče jedno drugom u zagrljaj, 

a Beograđanka se treska pomalo, duh Đoke Vještice se smeška sa platoa ispred...

dduh dushka radovica se drzi za glavu ^_^

 

a gde je ona sad? ja vishe ni ne gledam, pa nemam pojma. jel se i ona iskidala oko bnv? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Kako je lepa ova šefica Studija Bot, ne ulazimo u njen moralni lik i sposobnosti ...

 

A gosti sve sami intelektualni giganti - "stručnjak za Kosovo" miki mihajlović, saška joksimović iz neke parazitske nevladine organizacije i nenad "konačno me neko zvao u emisiju" krstić-krle ...

 

Utisak: koliko su odvratni putinovi speleolozi u Srbiji, toliko su gadljivi i ovi sa euro-bajkama ...

 

A stvarno lepa šefica ...

Edited by stoka
Link to comment
  • 2 weeks later...

equGppp.jpg

 

 

 

Dođite da sumiramo muzičku 2015. kroz prizmu najuticajnije radio top liste na ovim prostorima, koja je upravo završila svoj FM život. Ulaz slobodan!

Prvi put u svojoj 45-godišnjoj istoriji godišnja Diskomer lista Studija B biće predstavljena uživo pred publikom i to tradicionalno 1. januara tačno u 8 uveče. 20 domaćih i 30 stranih pesama sa pravim radio najavama i odjavama Svetlane Đolović.

Budite u Zaokretu u petak da zatvorimo jedno poglavlje u istoriji omiljene gradske radio stanice, da pozdravimo neke od aktera liste, da nazdravimo novim počecima i sjajnim novim pesmama koje nas čekaju u 2016!

 

Link to comment

'Draga kćeri, mi smo imali Diskomer i Paradu albuma...'

 

Inače, u vezi neprekidnih 45 godina, nije bio Diskomera kad je Tito bio bolestan. Hm...šta sam hteo da kažem...

 

 

Edited by April
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...