Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Ne pijem kafu al zato coca colu pijem pred spavanje a onda jos jednom ako se probudim u pola noci :lolol::gospode:

 

Koliko ste najduze imali zatvor? Ne bili u njemu manijaci :mad:

Link to comment

Inspirisana nekom diskusijom: koje su dobrobiti od prijateljstva sa suprotnim polom? Šta cenite kod vašeg muškog/ženskog prijatelja?

Link to comment
21 minutes ago, Klara said:

Inspirisana nekom diskusijom: koje su dobrobiti od prijateljstva sa suprotnim polom? 

Ja sam uglavnom dobijala šut kartu kad se ožene. 

  • Tužno 1
Link to comment

To samo znaci da su im zene bile ljubomorne na obim vaseg prijateljstva :wub:

 

Salu na stranu, vecina musko/zenskih prijateljstva, bar onih jacih, gde se vidjate jedan na jedan, radite stvari zajedno... well, uglavnom se zavrsi tako sto jedno proba da ima nesto vise a ovo drugo nece. Mislim da ima tu puno neplatonskih osecanja, ipak smo seksualna bica, jbg.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

U pravu je Šanja, dugo sam se zaluđivala da nije tako, pokazalo se da je uglavnom ovako. Prijatelji mogu biti samo pod određenim okolnostima, u svakom slučaju specifičnim. Ali singl žena i singl tip, childfree....morgen malo

Link to comment

Ja sam ostala bez dva dobra druga kad su se ozenili. Ne znam da li je bilo do njih ili do zena. Ali sam zato ja kad sam se udala dobila 3 nove super drugarice, dve su nam cak bile i u gostima po nedelju dana. 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
25 minutes ago, Klara said:

Čovek jeste seksualno biće, ali ne naskače na sve što diše. Barem ne bi trebalo.

Ne naskače, ali se zaljubi. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Serena said:

Ja sam ostala bez dva dobra druga kad su se ozenili. Ne znam da li je bilo do njih ili do zena.

Bukvalno. Bez tri komada. 

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...