Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

zavisi valjda od pitanja koje bi hipoteticko tinejdz dete postaviloznaci po svoj prilici, cela stvar ostaje u hipotetickoj sferinajbolji savet koji ste ikad dobili od roditelja istog pola? po mogucstvu u vezi sa seksom

Link to comment

u danšnje vreme slučajno zatrudneti - pa to je prosto glupo.nije baš savet ali niko ne voli da ispadne glup :)da li ste nekad mrzeli neki deo svog tela? koji i zašto?

Link to comment

кнеза милоша и булевар кнеза александра (велике)пушкинова и ружићева (мале)исто

Link to comment

Kajmakčalanska i Svetogorska. Volim atmoseru prve i 1 ogroman žbun orlovih noktiju koji je počupao novi vlasnik kuće pre nekoliko dana. Mrzim tog glupana. Druga je dekadentna sa oronulim elegantnim polukružnim terasama sa polupanim vratima kroz koja vijori pocepana zavesa a golubovi nesmetano ulaze u stan. Na sledećoj terasi poslagane cepanice. Kamin ili smederevac? Na kraju ulice praseća glava na fasadi.Isto.

Edited by halloween
Link to comment

ja sam uvek više volela ilije garašanina, kao alternativni put od faksa do vuka gde sam čekala voz za kući. slobodno mogu reći da mi je to omiljena, a volim i brankovu, kad se sjurim iz nje na brankov most(btw isto čudom nisam mogla da se načudim kad sam videla te cepanice u svetogorskoj. inače mi je tu najinteresantnija ona zgrada od crvene cigle)može isto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...