Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

osim baba i deda znam samo da mi se jedna prababa zvala marija i da mi se jedan pradeda zvao konstantin, al ne znam ko je cijiisto

Link to comment

slabo - sem deda i baba znam imena jos 2 prababe i 1 pradedejeste napravili neki krivicni prekrsaj, ako se izuzmu saobracajni prekrsaji i eventualni shoplifting u teenage periodu

Link to comment
Sta ja znam k'o ovo cita, ne mogu da odgovorim.Isto
:D ali van srbije sija se razmisljam, jedino sto se mogu setiti je da sam u fotoshopu falsifikovala datume u pozivnom pismu za vizu(jer je greshkom bilo napisano od 10-25. al sledeceg meseca. a nije bilo vremena za novo pozivno)e da - i ne placam tv pretplatu :sleep:isto Edited by InvisibleLight
Link to comment

čista sam ko suzica. ako izuzmemo malu krađu plastične drangulije koja vredi simboličan iznos pezeta u španiji 90.

Vukan, Jovan, Vukan, Tifun, Petar, Trifko, Pero, Branko, Milan, ja. Napamet. Hvala, deda.
Risto, Miloš, Luka, Miloš, Đuro, ja
naučila multiqvote, bravo ja. ovi postovi mame na nastaviti niz... ISTO.
Link to comment
ili alternativno, družite li se sa bočnim granama familije, i koliko daleko?
Da cetvrto koleno.Kada bi imali 1super power sta bi to bilo?
Link to comment

ja baš obrnuto - da mogu, kad hoću, da izolujem um od svih elektromagnetinh talasa iz okruženja. previe sam uključena, to je moj problem. i da mogu da letim brzinom enterprajza. ISTO

Link to comment

da mogu da saznam šta neko misli u odredjenim situacijama (dakle ne generalno svi sve, nego da mogu da uključim prekidač kad i za koga poželim)isto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...