Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

off/ to je neka stara pesma Amelija brate:)EDIT. Tek sad vidim, ti si autorka legendarnog topika Da li biste se ubili i pod kojim uslovima :lol:

Edited by Indy
Link to comment

očekivao sam da neću doživeti ni mart a kamoli februar, tako da sam konj (25%)zašto je lakše očekivati nego stvoriti sreću?

Edited by mlatko
Link to comment

Zato što neki aspekti sreće ne mogu da se stvore već da se dogode randomično, zato se i zove sreća, inače bi se zvalo npr "posledica rada ili truda". To nije trofej, to je nešto što može da se desi ali i ne mora, radio ili ne radio, zasluživao ili ne. Na koji način koristiš ovo lepo vreme?

Link to comment

stvaram uslove za sreću:- radnim danom se trudim da na poslu ne izgorim kad mogu nit da se dosađujem kad smem- hranim se kako mi odgovara ovih dana, telo se lakše navikne na loše stvari...- slobodno vreme aktivan hobi (sat-dva na biciklu u park) a neparnim danima pasivni- onda legne najbolje neki film, a može i pivo ili čaša vina ili dobar čaj- sreća je tonuti u san sa znanjem da sam uradio šta sam mogao :mellow:isto

Link to comment
Milogled nije nista pogresio.
možda imaš pravo. on ima tako bogat unutrašnji život, da ne bi čudilo da razmišlja o kosmosu i beskraju.
Link to comment

Nazirem blagi sarkazam u tvojim recima, zbog kojeg cu te reportovati.Kad smo vec kod toga, koliko cesto koristite report opciju?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

ako ne prestanete da djubrite caskanjem ovu svetu temu, pocecu. uzmite se u pamet, raspojasano zivlje!vazna dilema koja me muci danima: postanski sluzbenik vs. bankarski sluzbenik - ko i zasto?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...