Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Helou, ja upravo selim kucu od 10 godina. Malo milosti, molim. :cry:
Joj :cry:Mi smo pre dve godine selili stan od 3 godine, kuku i lele i jao.Još je bio i neki sajt gde možeš da proračunaš koliko ti otprilike kutija treba za zadato provedeno vreme u stanu, veličinu stana i broj osoba, i ispalo nam 70. Ladno nismo verovali, kao pa lepo je to što postoji sajt ali ipak eeeej 70 kutija.Treba li da kažem da jesmo imali 70-80 kutija?
Isto (sa nadom da ce sledeci popunjavalac topika biti neko iz Srbije evilsmile.gif )
Mogu ja, ja sam u Evropi + često u Srbiji?Kad dolazim.Može isto, a može i alternativno: koliko mesta* osećate kao kuću?*ne moraju da budu različite zemlje i gradovi
Link to comment
Treba li da kažem da jesmo imali 70-80 kutija?
Treba li da kazem da sam nenormalno glup, jer sam agenciji za preseljenje rekao da ce nam trebati jedno 20 kutija. U stvari, ako bi kutije bile svaka po kubni metar, to bi bila OK procena.
Može isto, a može i alternativno: koliko mesta* osećate kao kuću?*ne moraju da budu različite zemlje i gradovi
Ako se gleda onako dubinsku, kuca mi je tamo u blokovima pored Save :D jes da sam odande otisao pre 20 god.Isto.
Link to comment

15-20?sf ili hardcore?hujo, uvek jedan nula za njih, al' nije važno pobediti

Još je bio i neki sajt gde možeš da proračunaš koliko ti otprilike kutija treba za zadato provedeno vreme u stanu, veličinu stana i broj osoba...
sjuper
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...