Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

puf, samo pare i karticeeh da, i srpsku ličnu kartu u srpskom novčaniku (u belosvetski novčanik pasoš ne može da stane a lična karta nema smisla)šta sve nosite po džepovima?

Edited by Amelija
Link to comment

mobilni, maramica, ponekad krpicu za naocare. novcanik, kljuceve i olovku ako ne nosim torbušta imaš u svojm džepsima

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

Ne nosim nista po dzepovima jer imam naviku da doticne stvari pozaboravljam i izvlacim iz tih istih dzepova posle par godinaKoliko vam vremena treba da se spakujete za putovanje od nekoliko dana?

Link to comment

Imam ceo dan pred sobom, to me pomalo umirujeEdit.@amelijaTezak smorDa li se vise radujete kad dolazite ili kad odlazite? Destinacija Srbija

Edited by Leia
Link to comment
da li volite pakovanje ili je smor?
Helou, ja upravo selim kucu od 10 godina. Malo milosti, molim. :cry:Ali posto mislis na pakovanje za put, onda ne, nije mi smor (imam jedan ranac koji je skoro uvek spreman, samo cusnem laptop unutra i stogod pari gaca da se nadje, i mogu odmah gdegod treba).
Da li se vise radujete kad dolazite ili kad odlazite? Destinacija Srbija
Toliko retko idem, da ne znam odgovor.Isto (sa nadom da ce sledeci popunjavalac topika biti neko iz Srbije evilsmile.gif )
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...