Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

dobre su trenutne komšije, za razliku od svih prethodnih zgrada gde sam živela gde je uvek bila barem 1 budala o kojima bi se pripovetke mogle pisatida li je bolje imati komšiju koji pravi buku ili imati komšiju koji tebe optužuje da praviš buku?

Link to comment

U mom slucaju je ovo drugo jedina opcija.Jerry Seinfeld. What do you do when a neighbor is making, like, a lot of noise at three o’clock in the morning? I mean, can you knock on someone’s door and tell them to keep it down? You’re really altering your whole self-image. I mean, what am I, Fred Mertz now? What’s happening to me? Can I do this? Am I a shusher? I used to be a shushee.

Fred Mertzfred-mertz.jpg

(BTW. I dalje ne razumem sta nas Moderator radi u dzamiji?)Isto.

Edited by Indy
Link to comment

Imam ja kombinaciju. Kad sam bio malo dete, a moji brat i sestra jos manja deca komsija ispod mene pravio neku zurku, tresla se zgrada. Par dana kasnije komsija dolazi na vrata, cale ga vidi, ocekuje valjda da ovaj dolazi da se izvini, a ovaj dosao da se zali na nas decu da pravimo buku.Jel vam se desava da se probudite na pola sna, pa pokusavate brzo da zaspite da vidite sta je dalje bilo?

Link to comment

Taško Načić supruga google search ne daje opipljive rezultate. Ko od nasih selebrilitija ima najzgodniju bolju polovicu? (Samo da nije Sergej da nam Kauboj ne umre)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...