Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

phhh... verovatno nesto malo preko 24h, a i to davno. al zato sam najduze spavala blizu 30 sati (bauljanja do wc-a da piškim ne računam, to je autopilot), posle usmenog ispita iz elektronike. koji je to trip bio kad sam ustala. roditelji par puta ulazili da proveravaju da li disem, a kad sam ustala rekli da delujem pomalo kao da nisam čitava.kad ste najduže spavali i zašto?

Link to comment

ne pamtim. ja imam potrebu da dugo spavam i umem bez problema i povoda da ubijem 12 sati.da li ste nekad mesecarili i da li znate sta ste radili u tim situacijama?

Link to comment

mračne tajne mog (ili sestrinog, legenda je izbledela do te mere da više ne znam ko je to uradio) ranog detinjstva. ustala u pola noći i umesto u mali wc (mesto koje su u našoj kući koristila samo deca) otišla lepo do plastične kante za smeće, podigla poklopac i piškila u nju.isto pitanje.

Link to comment

isti odgovor :lol:moji su culi da sam se uskomesala, kad su usli u sobu (u poslednji cas!) videli su da sam namestila jorgan na pod, popela se na njega, skinula donji deo pidzame i gacice, i cucnula, sva spremna. isto.

Link to comment

meni se nije ništa slično dešavalo, ali koaliciji jeste pomalonpr stupanj 1: zagrli me u snu a uopšte se ne sećastupanj 2: nešto me kao muva po ramenu kao da ima nameru da me probudii ja se probudim i pitam ga "šta je bilo, šta je bilo", a on nastavi da hrče :huh: posle kada ga pitam šta je to ustvari bilo, ničeg se ne sećastupanj 3 (desilo se samo jednom): bili smo na nekom putu, soba sa odvojenim krevetima, negde u nedoba (3h ili slično) ja ustala da odem do wc-a, vraćam se, a on mi pokazuje rukom da dođem kod njega, ja sednem pored njega na krevet, on me pomazi i poljubi, lepo romantično, odem u moj krevet nastavim da spavam -- on se sutradan ama ničega nije sećao :huh:da li pričate u snu i da li se posle sećate šta ste tada sanjali?

Edited by Amelija
Link to comment

volim ih! s jedne strane imamo dve lezbe, 20+ godina u vezi, izrazito tople osobe, tihe, malo opsednute higijenom, povremeno nam nezno natuknu da bismo mogli da poradimo na svojoj basti i prostoru ispred kuce. s druge strane cirkus sa dvoje odraslih i cetvoro dece u glavnim ulogama, svi sa neopisivom kolicinom energije. uvek neka graja, neko place, nekom skace drugom po glavi, neko trci, nesto se lomi, zabava! a direktno preko puta, kuca do kuce, dvoje koji su se razveli, sa klinicima koji sad zive kod oboje. malo musavi i neuredni, svako toliko nam pozvone i uvale vrecu punu odece za dete, u fazonu: mi pogledali ispod kreveta i gle sta smo sve jos nasli!isto.

Link to comment

Divne su mi komsije, neprimetni, a pomognu kad treba. Sad se selim, i idem na 1 veselije mesto sa dosta sarenijim drustvom, pa cemo videti.Isto.

Link to comment

у другој половини куће ми се налази џамија, потпуно су неприметни, само се понекада тихо чују када се моле. а не знају ни српски, а и са енглеским су слаби.исто

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...