Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ima :lolol:i zahvaljujući njima neretko stignem na čudna mesta gde inače retko ili nikako zalazimpostoje li forumaši s kojima se ne slažete i/ili vam nisu omiljeni, ali im čitate sve postove?

Link to comment

probaj sintetickim razredjivacemsta danas mislite o kvalitetu nastavnog osoblja koje vam je pruzilo visoko obrazovanje/ da li ih i dalje cenite sad kad ste kolege?

Link to comment

one koje nisam cenila kao student ne cenim ni sada, one koje jesam cenim i sadada li vam se vremenom promenilo mišljenje o nekim nastavnicima/profesorima iz škole?

Link to comment

nije, dapace samo se ucvrstilo. pogotovo sto s nekima i danas saradjujem ali ovaj put egal, zanimljivo je videti i drugu stranu medaljekoga smatrate za autoritet, ne samo u struci nego onakoopste generalno zivotno? ulaze u obzir svi - rodjaci prijatelji sefovi piljari apotekari ko god vam mio

Link to comment

nekada ih je bilo i to nekoliko, sada jas tim što me uvek zanima i mišljenje drugih (pre svega tih nekih važnih osoba), pa onda da ja na kraju isprocesiram sve i mudro zaključim & odlučimda li vam je teško da sami odlučite nešto važno?

Link to comment

Jeste ali se vežbamSa kim se konsultujete kod donošenja teških odlukaПослато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...