Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ta nemoj da se jediš :), juče si ti bio prvi na listiali nisi uvek ti...hm, za najveću sramotu moram malo da razmislim (šta je dovoljno interesantno a ne previše blamozno)dotle isto

Link to comment

Pa, ne moze bre najveca sramota na forum. Moze nesto osrednje... kad sam recimo instalirao nekom tipu workstation sa 2 monitora, pa ustanovio da nisu upakovali Display Port adapter. Nije moja greska, oni su to morali da poruce. Osvrnem se i vidim da na susednom radnom mestu (gde nema nikog) tip ima nakacen doticni Adapter (koji ne koristi - nema nista na njemu). Da ne bih ostavio posao nezavrsenim, skinem ovom adapter i prebacim kod ovog sa 2 monitora. I taman ja to zavrsavam, kad evo ti ga dolazi korisnik onog drugog racunara. I pravo s vrata kaze, "gde je moj display port adapter?!" :lolol: Jebi ga, priznam, sta cu... Ispostavi se da tip cesto koristi 2 monitora, i da mu treba. ja pokunjeno vratim... i posle pronadjem neki drugi na legitiman nacin.Isto

Link to comment

pa evo nešto osrednje, vraćala se sa klizanja s nekim društvom i pričamo mi tako nešto, uđemo u 47micu, ja se uhvatim za šipku iznad stolice mada mi nešto malo čudnovata šipka pa sve nameštam ruku a nikako da se lepo uhvatim, i dalje pričamo, ja naravno ne gledam u šipku a i dalje pokušavam da se lepo uhvatim, i u nekom trenutku pogledam, naravno nisam se ni držala za šipku nego za rame nekog tipa koji je sedeo na tom sedištu :mellow:da li vas nervira kada svi otputuju negde samo vi ne?

Link to comment

Od spavace sobe do kujne i natrag, sa presedanjem u dnevnoj.Zelite li jutros da se ubijete, ili samo da se narokate hipnoticima i spavate 72 casa u kontinuitetu?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ja obozavam sneg a mrzim leto i lepljive vrucincine (bljak). Prolece i jesen isto moze.Da li volite sneg u prirodi a mrzite isti u gradu, ili ga mrzite u svim prilikama?

Link to comment

^^Jos ne, ali ako nastavi ovako da pada, dostici ce potrebnu visinu.Da li ste za to da se svima koji vole sneg omoguci da spavaju u istome?edit: ubacila se Leja, koja uvek sve mora da pokvari <_< Predlazem da se sad topik zakljuca, posto je nemoguce nastaviti igru u skladu sa pravilima.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Da li volite sneg u prirodi a mrzite isti u gradu, ili ga mrzite u svim prilikama?
mrzim ga ko nemca sem u spotu last xmas grupe wham :wub:vas omiljeni klip? Edited by orderka
Link to comment

A bre nismo deca, Amelija, ne ometaj koncept već post završi pitanjem kako ne bi bio topik ubiven! Ko ti je omiljeni forumdžija da ne kažem furundžija?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...