Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

sramota me da kazem, ali u zgradi ispred sopstvenog stana, cale je bio toliko janpi da nije hteo da mi otkljuca, mene bilo sramota da se nekom uvaljujem, nisam znala kako bih objasnila toisto

Link to comment

nemam vremena da se igram, samo za indija: zezala sam malo za praspavljivanje :)to bi vec do sada moralo da se zna, a ne da se trosi nepotrebno lingvisticka energija i pravedan jezicki gnev ostalih ucesnika <_<

Link to comment

na nekom porodicnom okupljanju, od umora a verovatno i dosade. zipovala se u cosak prilicno prostranog kauca, rodjaci i gosti sedeli oko mene, pricali, jeli, pili, na kraju me probudili kad je trebalo da se ide, pomalo zbunjeno-uvredjeni...isto

Link to comment
Na plazi u Budvi, dve noci. Prvu na Mogrenu, drugu na Slovenskoj.Isto
pa to nije bizarno, ja tako provela pola prošlogodišnjeg letovanja, a bogami i ovog ću. ništa bolje od spavanja na plaži :)dakle ako se to ne računa, onda bi najbizarnije bilo u studenjaku u drugom srednje, kad smo otišle na neki koncert bez da imamo gde da spavamo, pa upoznale izvesnog krstu koji je bio padobranac u studenjaku, i odveo nas je da spavamo kod njega u 4g blok. pa smo se nas 4 poređali popreko ko sardine na krevet. doduše nisam mnogo spavala, ja i krsta smo celu noć pričali i tad sam se opasno zaljubila u njegai nisam ga videla nikad više :(ajd isto
Link to comment
sramota me da kazem, ali u zgradi ispred sopstvenog stana, cale je bio toliko janpi da nije hteo da mi otkljuca, mene bilo sramota da se nekom uvaljujem, nisam znala kako bih objasnila to
Kingica opet pobedila.
nemam vremena da se igram, samo za indija: zezala sam malo za praspavljivanje :)
Cvrc, ja pomislio da je to prilika da se pravim važan kako zaboravljam srpski.Gde ću da zaboravim, pored jadnih i bijednih 123.000 postova.
Link to comment
pa to nije bizarno, ja tako provela pola prošlogodišnjeg letovanja, a bogami i ovog ću. ništa bolje od spavanja na plaži :)dakle ako se to ne računa, onda bi najbizarnije bilo u studenjaku u drugom srednje, kad smo otišle na neki koncert bez da imamo gde da spavamo, pa upoznale izvesnog krstu koji je bio padobranac u studenjaku, i odveo nas je da spavamo kod njega u 4g blok. pa smo se nas 4 poređali popreko ko sardine na krevet. doduše nisam mnogo spavala, ja i krsta smo celu noć pričali i tad sam se opasno zaljubila u njegai nisam ga videla nikad više :(ajd isto
WTF?Pa zašto ga nisi zvala?Nije okej, hoće hepiend.
Link to comment

nisam imala broj, a i panj sam pa nema šanse da ja nekog pozovem prvabila sam glupava klinka, jbg (doduše ne znam ni sad dal bih tako zvala nekog, no srećom više ne moram da razmišljam o tome :D)/off

Link to comment
Kingica opet pobedila.Cvrc, ja pomislio da je to prilika da se pravim važan kako zaboravljam srpski.Gde ću da zaboravim, pored jadnih i bijednih 123.000 postova.
ja sam znao
Link to comment
jel ovo sad pitanje? zasto vam je frka da zovete prvi?
Zato što je neprijatno biti odbijen. Uz to, u vreme kad sam ja zvao, mobilni nisu bili toliko aktuelni, pa je bio blam i ako dobiješ rodietelj, a oni te pitaju koji si.Edit: Isto Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...