Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

of topik - ja da sam zensko, ja bih bar ponekad zamisljala kako bi bilo dobro da sam musko, jer bih onda mogla da se muski zaljubim u ovu kingmejkerku. to zbog ove price gore, a malo i inace. @indi: prespavali sta?rekla bih da nisam.da li vam se nekad desilo da imate seks u autu, a neko sa maskom dodje i uperi svetlost baterijske lampe u vas i posle postane cuveni serijski ubica?

Link to comment
Nisam, jedino sam diskvalifikovao usled neukusa drugih vrsta (npr. muzičkog - bežao od kolegica sa Poljo faksa koje su htele da me izvedu na Poselo)Da li ste ikad prespavali u autu?
meni ovo sasvim OK gramatički, Aleksija je možda prevela sa google translate(Poselo :s_d: Caps lock)ontopić:spavanje je relativna stvaršta bi ste dali da ste sinoć legli sat vremena ranije?
Link to comment

i ja uvek između 12 i 1inače "da li ste nekad prespavali u autu" je sasvim ispravna i jasna rečenica i nema blage veze sa google translateom niti sličnima inače nisammada jesam 2x spavala na dečjem igralištu, jednom na otvorenom a jednom na zatvorenom (na aerodromu)najbizarnije mesto gde ste prespavali noć? /da ne bude zabune/

Link to comment

Pa, vojni zatvor u Lori. (Prvu noć na daskama, posle ti daju krevet, a samo preko dana si na daskama). To je onaj zatvor koji je nekih 10-tak godina kasnije služio za mučenje, što je baš neslavna distinkcija.Isto.

Link to comment

Isto iz vojske - prespavao u rovu. Bila neka polulažna uzbuna, svako zauzeo svoj rov (da ne bude zabune, onaj pešadijski, za jednog, napravljen da se u njemu stoji). Išlo vreme, išlo, ništa se ne dešava, ja bio neispavan, nekako se sklopio, ne znam ni ja kako, i zaspao. Probudi se par sati kasnije, svi već otišli, i kad sam krenuo i ja da se vratim u šator, zamalo da me upucaju moji, nisu znali koji sam.Isto.

Link to comment

pod šatorom na nekoj bosanskoj planni. sve u vojničkoj opremi (da ne objašnjavam sad kako i zašto), bilo ladno i pljuštala kiša iz mozga.jednom na plaži. i tu sam se smrzla.isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...