Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Najveća avantura/poduhvat života tvoga? (ne toliko epski, koliko poetično pitajne :) )
Ima tome više od 30 god. Kad sam vlastoručno uplovljavao protivpodmorničar "552 Borac" u "moju" Boku (posle celonoćne plovidbe iz Splita)... that was nice.isto
Link to comment

valjda zato sto sam bila mlada i romanticna. a onda sam evoluirala u rospiju kakva sam sad, i to funkcionise besprekorno.edit. a da, u pitanju je bio jedan nadrealno zgodan italiano koji me i dan danas ovako udatu stalkuje po fejzbuku :Disto! ajde kingmejkerka :D

Edited by Leia
Link to comment
Is there any other kind?
e sad. pa zna se da smo mi najlepsa nacija. talijani su uglavnom nizi od mene, to ih diskvalifikuje u startu, osim ono malo vubolikih severnjaka... :blush:
Link to comment

bilo je nezaboravno dakle, btw kako znaš kad te neko stalkuje na fb?meni najpribližnije muvanju je kad sam u srednjoj ja pozvala na dejt jednog Peđu,i onda se smorila na istom, a par meseci kasnije P je našao devojku

Edited by ants
Link to comment
e sad. pa zna se da smo mi najlepsa nacija
Oduvek me je ta izjava otuđivala od moje nacije... pogledam se u ogledalo i kažem, naaah, ja sam neki Hazar.
Link to comment
bilo je nezaboravno dakle, btw kako znaš kad te neko stalkuje na fb?
tako sto se desilo da valjda slucajno lajkuje nesto moje pa onda brze bolje izbrise. lepota i pamet retko idu zajedno -_-a bilo nezaboravno dakako, u svoje vreme. hvala bogu da nisam birala muza u glupim 20-tim.
Link to comment
Oduvek me je ta izjava otuđivala od moje nacije... pogledam se u ogledalo i kažem, naaah, ja sam neki Hazar.
muskarci i ne treba da budu nadrealno zgodni. za takve samo la mamma ima strpljenja :sleep:missim ono - al sam lep ljubi me majka, uzivaj u toj sreci sto me gledas i zahvali se djevi mariji i svim svetima bar triput dnevno Edited by Leia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...