Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

U osnovnoj s konca i konopcaU gimnaziji #1 - najbolje na svetu (i danas su mi skoro svi drugari odatle)U gimnaziji #2 - bez veze (da isao sam u 2 gimnazije... don't ask)Isto.

Link to comment

nikakvo, i u osnovnoj i u srednjoj družila sam se samo s jednom drugaricom odnosno drugarom, ostali me nisu mnogo interesovali.to dvoje su mi i dalje najbliskiji prijateljigde ste upoznali najveći broj prijatelja? u školi? na poslu? preko foruma? :D

Link to comment

u osnovnoj: ostala jedna drugarica, ali vredna do današnjih dana + još jedna okostalo -- kud koji mili moji (+ videti prethodni moj post)gimnazija #1, prvi razred -- blezvezle, drugi razred -- odlično! moje prve žurke i zajebancije, sa par njih se i danas družim/sam u nekom kontaktugimnazija #2 -- nije bilo loše ali niš specijalno, navjiše se družila s delom ekipe iz II razreda koji je isto stigao tuindi: zar i ti sine brute? :P>>>> aaa kasnim, a i bolje je ovo sad pitanje heheelem, iz svake sredine se izrodi po par prijatelja, i uvek sam otvorena za nova druženjaisto

Edited by Amelija
Link to comment

nikoji, na kratak period mogla bih da živim bilo gdeda je malo duži period, onda bi to morao biti veliki grad, u severnoj americi ili evropiisto

Link to comment

a pa da, mislila sam na malo duži period, ali ne obavezno zauvek ;)inače kad sam već tu ajd:evropa, da bude ili na moru (i to i stan/kuća baš blizu mora) ili zasebna kuća sa ličnom baštom ali u gradu* (ili predgrađu koje je super povezano sa gradom)*ne nužno velikom :Pnaravno, isto

Link to comment

ne sećam se kad mi poslednji put bio javni nastupal trema svakako hell, ja imam tremu i u običnom razgovoru ako je sa nepoznatim il slabo poznatim ljudima, a kamoli pred neki nastupajd isto, nemam inspiracije

Link to comment
ja imam tremu i u običnom razgovoru ako je sa nepoznatim il slabo poznatim ljudima
e ovo se i meni dešava :Dzato i napisah precizno da konferencije i koncerti nisu problem, što ne znači da nešto drugo nijeda li vam je neprijatno da zamolite za uslugu/pomoć?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...