Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ja teško pre 9h, mada može i 8 da prođepre toga teško (ne osećam se naspavano čak i ako sam odspavala 8 sati, npr od 22 do 6)ko je lud?

Link to comment

pa tu je koliko znam. ajd nek se javi i postavi neko ultracool pitanjea ako nece evo mog - sta biste promenili u zivotu i prikljucenijima da vam je sad 20 godina?

Link to comment

aj kaži 15 umesto 20 pa da kažem da bih upisala srednju muzičku školu (sa 21 sam naime već bila "prestara")inače ne bih volela da opet imam 20 godina pa da mi platiša ti bi?

Link to comment

mnogo mi je daleko 20 :). daj ti meni lepo 32-34 godine, pa da razgovaramo o tome šta bih i kako bih.al recimo da bih naučila kako da tražim pomoć umesto da trpim i kako da ne biram teže puteve. to mi je bilo onako dosta glupo :).dok ne dođe šerman iz HN, isto.

Link to comment

recimo da se uvede pravilo da se ništa bitno ne događa pre 10hza one koji vole veelike gradove: zar vam nije glupavo što od tačke A do B treba minimum pola sata, pa posle od tačke B do C još 40 minuta, pa posle nazad u tačku A još 50 minuta, i tako to?alternativno za one koji ne vole velike gradove: zašto ne volite velike gradove?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...