Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

u jebote, to prvi put cujem, kakva huliganstina. mene bi keva verovatno olesila od batina da sam to radio.
a, jes vido, a? pa zakljucas se u kupatilu, pobogu. ne ostavlja tragove, probaj!
šta je bolje, potceniti se ili preceniti se?
digresija: kazu knjige da se svi malo precenjujemobeli meki leba. neka sunka bez belih tragova, majonez, zelena salata ili krastavac, neki gumeni sir, gauda npr. maslac/dobrojutro po zelji. licno, najvise volim parizer (tzv. poli), dobrojutro i polimark na to i jogurtimate li blizance u porodici, ako da, da li ih razlikujete?
Link to comment

nemam :(al ima ih u koalicionoj porodici ako se to računa, i razlikujem ih (mada nisu identični)a imala sam i dvojicu kolega, identičnih, i bez problema sam ih razlikovala, za razliku od mnogih drugih kolegada vam se ponudi mogućnost da zagarantovano živite N godina, ali tačno N i nimalo duže, da li biste prihvatili i za koje N?

Link to comment

pa možeš pre da središ, ne možeš duže, tako sam razumela pitanje8 banke mi se čini pristojno, posle toga mislim da će ovi moji silikoni u usnama i sisama izgledati možda malkice bezvezeisto, super pitanje

Link to comment

edit: pitanje

da vam se ponudi mogućnost da zagarantovano živite N godina, ali tačno N i nimalo duže, da li biste prihvatili i za koje N?
mislim da ne bih. tu bih teško podnela izvesnost i kada bi u pitanju bilo 43 ili 103.isto Edited by stormy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...