Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Mart bez konkurencije. Slažem se za oktobar, to je mesec kada su rođene mnoge velike ličnosti... Ako si na twitteru, okači nam tvoj poslednji tvit, ako si na fb, okači nam poslednji status? :D

Link to comment

Na 10 smarača, jedna zanimljiva persona. Preovladavaju medokriteti u svakom smislu, sad, neko voli tako da se informiše i sl pa mu je to kao korisno, malo je sajtova sa vestima. Drugima je zanimljivo da prate poznate koji se totalno uklapaju u prvu rečenicu, samo su jbg poznati pa valja znati šta rade. Trt...Da li sam u pravu?

Link to comment

Kako se uzme. Dizajnerski da, funkcionalno možda i ne, no ti bi znali kada se stvar zalaufa, a kako stoje stvari nikad neće. Da upotrebim ja kviska i pitam - Isto...

Link to comment

fundamenti i sokovi, ali nisi precizno pitaoosim ociglednih aktivnosti, sta je najzanimljivije sto radite u kupatilu? palo mi na pamet da sam kad sam bila mala pravila od alkohola sare po plocicama i palila ih

Link to comment

u jebote, to prvi put cujem, kakva huliganstina. mene bi keva verovatno olesila od batina da sam to radio.ocigledne aktivnosti su pretpostavljam obe nuzde, seks, pevanje pod tusem sa tusiranjem i citanje knjiga na solji.jednom sam spavao u kupatilu, ali to bas i nije mnogo zanimljivojel znate zasto ljudi vole da pevaju u kupatilu?

Link to comment

ja nikada ne pevam u kupatilu :/doduše zato volim da pevam na drugim mestimaima li nešto da smatrate da niste <još> postigli u skladu sa vašim mogućnostima?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...