Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

To je jedna vrhunska tradicija. Skoro da sam pokrio ceo friž od magneta sa raznih destinacija, ali mi je žao što nisam više stvari dovlačio! Namerno sam stavio uzvičnik jer mi je baš žao.Najlepša destinacije gde si bio i najlepša destinacija koju još nisi posetio/la?

Link to comment
csi las vegas mi je drazi od svih L&O, iako su mi svi sasvim solidni. svi ostali csi su mi, pak, apsolutno negledljiviwire ili homocide?
ne mogu da odlučim. kao kad pitate majku koje dete više voli. (kapiram da pitanje nije koja je bolja već koja nam je draža.)kada odlučujete šta ćete obući na posao/u školu? veče pre ili na_vrat_na_nos neposredno pred polazak? Edited by stormy
Link to comment

zavisno od psihickog stanja. kada sam rastresen ujutru, kada sam fokusiran uvecejednobojna kravata i kosulja sa dezenom ili jednobojna kosulja i kravata sa dezenom (odnosi se na normalne boje i sklasicne dezene)

Link to comment

ma izeš sako, obuci nešto normalno :Pšta mislite o odelu i kravati (i sličnom)?a) volim i nosim uvekb) samo kad baš morac) moram svaki dan tako :)d) moram svaki dan tako :© nikad

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...